Kritika stránek

postcd
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 151
Registrace: 01.11.2010
Ahoj, prosím o kritiku stránky s tématem Auto na leasing. Děkuji

http://auto-na-leasing.info

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Wordpress a nahozená minimalistická šablona defakto bez grafických prvků. Na webu není co hodnotit, vypadá to jako klasický MFA web, takže po několika vteřinách na webu stránku okamžitě opouštím :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Free šablona, která není přeložená a taková celkově nic moc. Obyčejný MFA web, který je nezajímavý.
Zapracoval bych určitě na vzhledu, jelikož to je po otevření okamžitě na zavření. Jediné, čeho si člověk všimne je do očí bijící reklama.
Za mě tedy špatný a nezaujalo ani trochu.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

postcd
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 151
Registrace: 01.11.2010
A kdybyste byl zájemce o auto na leasing, a přišel byste z vyhledávače přímo na nějaký článek, neodradilo by vás to od započetí a alespoň zevrubného přečtení článku?

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Kdybych měl zájem o leasing, asi bych z toho webu okamžitě vypadl. Hned na první pohled totiž web ničím nezaujme. Hledal bych tak dlouho, dokud bych nenarazil na web, který by mě natolik zaujal, abych si jej prohlídnul, což tento web není.

A jak bylo řečeno, taky mě jako první praští do očí reklama, což není dobrý.
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Ať bych na web přišel odkudkoliv, bral bych nohy na ramena jednoznačně pořád. Pokud to nepředěláš do nějaké přijatelnější podoby, úspěch to slavit nikdy rozhodně nebude.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Souhlasím s klukama, tohle nevypadá důvěryhodně ani trochu. Co je cílem a účelem webu kromě kliknutí na reklamu? Navíc tam nevidím ani žádný kontakt na provozovatele webu, takže bych odtud utekl taky, kdybych se tam náhodou dostal z vyhledávače.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Tak ve své podstatě je to web, který přesně splnil účel MFA, uživatel přijde z vyhledávače, lekne se kde to je a protože na něj bude zářit reklama s inzerátem, které bude k tématu, které hledal, tak uteče kliknutím na reklamu, takže pokud to má být web pro reklamu, tak účel by to mělo splnit. Pokud chceš aby se tam lidi zdrželi a četli, budeš muset zapracovat, pak je ale velká šance ten web použít například jako affiliate web a nebo na něm prodávat reklamu.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Co chceš hodnotit ? Obyčejná šablona, ničím nezajímavá, ani doména není nic extra. Nahoď alespoň nějakou tématickou šablonu když už. A to že by to donutilo uživatele kliknout na reklamu ? Mě to donutilo zavřít okno nic víc..

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Kdybys tam přišel jako běžný uživatel z vyhledávání a hledal něco o leasingu a první co tam uvidíš bude reklama s textem " chcete auto na leasing? " tak se podíváš co ti to nabídne, takže klik.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
- nedôveryhodná doména (.info)
- obsahová farma
- design - niet čo hodnotiť
- zamorané odkazmi v sidebare a dole pod textom
- tento krok mi príde len ako naháňanie návštevnosti, ktorá ti je i tak nanič

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Väčšina ľudí síce nerieši na čo kliká a často si niektorí ani poriadne nevšimnú adresu (nie to tld), ale stalo sa mi neraz, že dva weby na rovnakú tému, optimalizované na rovnaké klúčové slová mali odlišnú návštevnosť, čož je jasné, ale paradoxom bolo, že nižšie umiestnený web na .cz doméne (2 pozícia) navštevovalo viacej ľudí, ako web na .info doméne, ktorý bol na klúčové slovo prvý, jednalo sa o pozície na googli, neviem či je to náhoda, ale už sa mi to stalo 3 krát. PS: porovnanie len na základe hlavného keywordu, nie z longtailov a iných KW.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Zajímavé, u seznamu bych to pochopil, že upřednostňuje cztka před ostatními doménami, ale u googlu to slyším poprvé.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
nie vyhľadávač ale ľudia uprednostili .cz doménu, bola síce až za .info ale chodilo tam menej ľudí, niekde som už ale videl článok, že ľudia častejšie kliknú na 2-3 web v serpe ako na prvý, čo je na tom pravdy neviem, chcelo by to dlhodobé štúdie podložené datami..

postcd
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 151
Registrace: 01.11.2010
S tou .cz a .info doménou je to pravda. .cz působí důvěryhodněji, bohužel Auto Na Leasing .cz byla už zabraná. Jinak jsem tam nahrál obrázek, myslím že to donutí návštěvníka asi tak 100-2000 milisekund počkat než to zavře. Jak přidat pozadí do hlavičky webu se mi nepovedlo zatím přijít..

Michal Šůďa Šudřich
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 81
Registrace: 12.04.2012
Souhlasím s mnoha dalšími, navíc pokud bude mít opravdu nějaký uživatel zájem o auto na leasing, byl by po vstupu na nějakém článku, tak bez pochyb ho nemá co zaujmout.
Tudíž zcela doporučuji jinou šablonu, grafické prvky zde zásadně chybí a v to věřím že by jich bylo stovky jelikož na wordpress je tolik free šablon, které by byli přijatelné až to pěkné není.

postcd
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 151
Registrace: 01.11.2010
Děkuji za názor, snažil jsem se už 3x nastavit obrázek do pozadí hlavičky webu ale nejsem schopný přijít kde to v tom HTML kodu udělat :/

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
A nebylo by rovnou lepší změnit celkově celou šablonu za nějakou příjemnější na pohled? A nezapomeň přeložit těch pár věcí na webu, ať to tak neční jako teď.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se