Kritika stránek

maph
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 12
Registrace: 03.05.2012
Ahoj, moc rád bych slyšel Váš názor na tento web - http://autozazitek.cz :)

Jedná se o nabídku automobilových zážitků a dárků (jízdy v offroadech, jízdy na okruhu s Ferrari F458 Italia, ...) + spolupráce s vůněmi co auta California Scents.

O čem vím - přidat js náhled obrázků u detailu jízdy u fotografií

Díky :)

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Máš asi hooodně veliký monitor, co? :-D...nebo ten design máš přizpůsobený i pro důchodce?...(+) pěkný, vkusný (-) redukoval bych množství info v patičce a přidal bych nějaký obrázek nebo slide do hlavičky - ale to máš asi v plánu.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Poptavka-zdarma.cz píše:
Máš asi hooodně veliký monitor, co? :-D...nebo ten design máš přizpůsobený i pro důchodce?


Protože používá šablonu s responzivním vzhledem, tak se mu zobrazuje na všech rozlišeních pořád dobře, takže i důchodci vidí vše, tak jak má být.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
freez: dík za vyvětlení. ja asi radsi zustanu u bezneho designu. tady mi pripada, jako bych si sedl do 1.rady v kine - vsechno velke a roztahane (chuděra moje myš :-D)

m1ch3l
WD Trader: 4.62/5

Příspěvky: 343
Registrace: 16.06.2012
To menu mi přijde jako lišta na reklamu a né menu. Asi by se hodilo dát ještě nad to nějaký pěkný obrázek (úzký obdélník).
Šablona se mi líbí na tohle téma.
Používáš moc nadpisů H1, což není dobré. Rači všechny změň na h2 a jen hlavní nadpis si nech v H1.

Jinak toho pannelu dole jsem si málem ani nevšiml :D

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se