Kritika stránek

HnnbL
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 9
Registrace: 04.03.2012
Prosím napíšte mi Váš názor na môj ASP.NET blog Aký máte názor na metro a weby takéhoto štýlu ?
// Prípadne čo by ste zmenili
Ďakujem

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Nevím, jestli se mi web zobrazuje správně ... a pokud ano, potom se mi řešení designu nelíbí (viz screen):

Blog.dothosting.sk.png
blog.dothosting.sk


Jinak se mi design zdá strašně zmatený. Je pěkný, to jo, ale chtělo by to udělat nějaký kontrast, nějaké hranice šablony
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

maph
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 12
Registrace: 03.05.2012
Mě se tvůj blog vcelku líbí. Je vzdušný a pro mě relativně přehledný, jen bych změnil pár věcí
a) celá hlavička webu mi přijde, jak to nazvat, "uskákaná" - co zkusit dát všechny dlaždice s ikonkami vedle sebe, místo těch dvou řádků a trochu je zmenšit? :)
b) search box bych hodil do sidebaru, nad "Čo tu nájdete ?"
c) aktuální datum (nebo je to něco jiného? dnes to ukazuje "máj 3") bych oželel
d) trošku mi nesedí box s počtem komentářů :)
f) logo mi příjde nevýrazné (to není takový problém), ale na mém monitoru není skoro vidět [dot] část, takže logo vypadá spíše jako Blog hosting.sk

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Design sa mi celkom páči. Je jednoduchý a aj prehľadný ale upravil by som niekoľko častí:
- header: je chaotický, oddelil by som ho od hlavného obsahu
- použil výraznejšie logo - zmena farby, nejaká tmavšia
- sidebar sa mi zdá stratený, až zbytočný, chcelo by to doplniť voľný priestor

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Já mám podobný názor jako Marek. Myslím si, že když provedeš pár těchto drobných úprav, bude to vypadat dobře a přehledně. Takto je to hezké, ale přeci jenom tomu něco málo k dokonalosti chybí.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se