Kritika stránek

Jan Uruba
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 89
Registrace: 28.11.2010
Rád bych, ještě než najmu redaktory, slyšel nějaké názory na připravovaný projekt CNiE.cz (Czech News In English)
Obsahově to zatím nemá cenu hodnotit

Budu rád za jakoukoli kritiku
Díky

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Nechci vyznít jako bezcitný kritik, ale dovolím si šťournout...
  • Design je strašný. Zkus lepší.
  • K čemu to je?
    • Češi to číst nebudou. Možná ti, co si chtějí procvičit AJ, to jsou jediní, co mě napadají.
    • Češi v USA to číst nebudou. Většina z nich umí česky (proto jsou to Češi), možná hrstka.
    • Američani a další anglicky mluvící lidé to také číst nebudou. Proč? Stačí jim BBC.
Nic lepšího mě nenapadá. Co si tedy myslíš ty? Chceš se s tímto projektem na české doméně zaměřit na zahraniční trh nebo jak to chceš udělat? Pro koho je to určené?
Znám hodně lidí z USA, co se narodili v Česku. Popravdě si moc neumím představit, že by to četli. I kdyby chtěli zprávy v angličtině...
I tak, je to zajímavé. Já si to někdy pročtu, abych si procvičil angličtinu, takže já to využiji. Jenže, kolik je takových...

Jan Uruba
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 89
Registrace: 28.11.2010
Díky za názor. Co se týče designu, na ten mám v plánu se ještě zaměřit a překopat ho. Co se týče cílové skupiny webu čtenářů, tak web se snaží oslovit skupinu lidí kteří jsou delší dobu v ČR ale neumí česky. Divil bys ses kolik takových lidí je. Už jenom studentů vysokých škol, kteří jedou do ČR na rok na dva a studují zde v anglickém jazyce. Sám znám několik lidí kteří žijí v ČR už po dobu několika let a česky řeknou maximálně "Dobrý den", nebo "Jeden rohlík prosím". Ostatně webová stránka Expats.cz má stejnou cílovou skupinu čtenářů (možná o něco užší) a dosahuje několika desetitisíců návštěv denně!

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Aha, je fakt, že na tuto skupinu jsem nepomyslel. No, tak držím palce a budu fandit aby těch několik deseti tisíců denně bylo i Vašich :)

Kusi
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 162
Registrace: 02.12.2010
Mne sa ten dizajn páči, jednoduchý a praktický.
Nemám čo by som vytkol, akurát to, že nie je spomenuté, že je to WP, teda aspoň v kóde. Inak, aká je to téma?

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se