Kritika stránek

marias
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 6
Registrace: 27.06.2012
Ahoj,
prosím Vás o kritiku webu ForexSignals.cz
Ďakujem.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Na webu jsem ztrávil asi 40 vteřin a absolutně netuším, o čem web je. Prvních 20 vteřin jsem byl zmatený. Myslel jsem, že se jedná (podle headeru a toho popisku) o nějakou společnost, prodávající e-shopy. Až po přečtení všeho a vzpomenutí si, že Forex jsem už vlastně kdysi slyšel asi zhruba tuším, o čem web je.

Určitě bych přepracoval úvodní stránku a napsal tam:

1) Co je FOREX - aspoň pár vět
2) Kdo jste vy a co přesně v souvislosti s FOREXEM nabízíte (co jsou to ty signály)

Toť asi prozatím vše
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
No nevím jestli si najdete zákazníky, kdyby to přece fungovalo tak na tom vyděláváte vy ne? Jinak web přehlednej, pro cílovku srozumitelnej.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Pěkně zpracovaný web, to je fakt.Ovšem, na první a dlouhý pohled nevím o čem, nevím co nabízí a to mě znechutilo.

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Na stránce about si dole uprav tuto větu ...okamžitě kůly jednoduší kontrole...to vypadá blbě...BTW za rok 2012 jsi předpověděl -101,8 % ? (nevím co je PIPS)....

marias
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 6
Registrace: 27.06.2012
Na základe vašich doporučení som rozšíril popis za header-om, aby lepšie odrážal k čomu je služba určená.
Web ešte nechám prejsť rukami korektora, aby prípadne odhalil ďalšie chyby.

PS: -101,8 pips je približne -10% v závislosti na veľkosti účtu.

Ďakujem všetkým za postrehy a pripomienky.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Asi bych tam přidal nějaké graficke slides, vysvětlivky. já mám na webech různé šipky, grafickou nápovědu apod....uplně polopatě. Lidi jsou pohodlní a něchtějí číst moc textu. Dokonce jsem měl problémy je vůbec dostat přes navigaci a menu na správnou stránku....grafická nápověda vše vyřešila.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se