Kritika stránek

Freelo.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 7
Registrace: 22.01.2016
Oceníme feedback na náš web www.freelo.cz - přehlednost / pochopení produktu...

Díky :)

Daniel Yo
WD Trader: 1/5

Příspěvky: 74
Registrace: 17.12.2015
Hlavni stranka se mi az na paticku po graficke strance libi. Co nemam rad jsou ty gify, vim, ze to ted frci, ale bez preskakovani to nelze dokoukat.. (hodne by me zajimala heatmapa, asi to budu muse taky nekam nahodit)... Na HP jsou slabe texty. Chtelo by to nejaky napad, aby to melo smrnc, duvtip, tajemno. Necitim z toho zadne emoce, ale lidi co to maji pouzivat jsou jimy narvany a potrebuji je nekam vysypat (tak bych na to nahlizel). Napriklad popisy u ikon jako "Upozornění alá Facebook. Aneb co je nového u úkolů, které souvisí s mojí osobou." podle meho nemohou fungovat.

-- 29. 01. 2016 10:37 --

Mrknul jsem ted na to v mobilu a doslo mi, ze diky tomu gifu nevim, v jake casti ukazky jsem a to me nuti jit dal. :)

Freelo.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 7
Registrace: 22.01.2016
Tak on web funguje CR je poměrně vysoký, ale i tak možná tu revizi textů provedeme... Třeba každý zná notifikace z Facebooku - jak to lépe vysvětlit..

Daniel Yo
WD Trader: 1/5

Příspěvky: 74
Registrace: 17.12.2015
Netvrdim, ze by nemel fungovat, taky jsem se regnul a necet ani vetu, az na header. Jenom pisu v cem vidim nedostatky. Texty jsou z meho pohledu nezajimave a bez emoci. Jestli to byl zamer, to ja nevim... Mejte se

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se