Kritika stránek

Jan Uruba
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 89
Registrace: 28.11.2010
Budu vděčný za jakoukoli kritiku webového projektu, který jsem nedávno koupil: HouseMD.cz

Díky za všechny reakce

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Ten web vyzerá fakt zaujímavo! Grafika sa mi páči, hlavička je veľmi vhodná, dobrý obsah. Ten bar s titulkami je super!, len je tam zlý odkaz na SK a EN verziu (tj - prázdny odkaz). Dokonca aj umiestnenie reklám sa mi veľmi páči (otázka zase na teba - sú aj úspešné?). Celkovo...ja na tom webe asi nemám čo vytknúť. Keby som mal čas a bol väčším fanúšikom Dr. House, tak by som tam bol určite celý deň :).

Jan Uruba
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 89
Registrace: 28.11.2010
Díky za pozitivní kritiku. Abych se také k hodnocení vyjádřil:
...len je tam zlý odkaz na SK a EN verziu (tj - prázdny odkaz).

Titulkový bar aktualizují překladatelé ručně. Přecejen to nejsou žádní ajťaci takže většina z nich zrovna v HTML neexceluje. Proto jsem tam nechal prázdný odkaz, aby nemuseli doplňovat ještě tag. Takhle stačí jen připsat pár znaků do URL. Už ale pro ně připravuji menší administraci, takže počítám, že toto se tím do budoucna vyřeší.

otázka zase na teba - sú aj úspešné?

Monetizovat fanouškovský traffic není zrovna nejjednodušší. Je tu pár eshopů s tričkami a fanshopů ale to je asi vše relevantního. Každopádně reklamy jsou schopny těch několik tisíc za měsíc vydělat, a já můžu soudit že alespoň z části úspěšné jsou. Jinak právě volné plochy, kromě jiných odměn, nabízím čas od času i redaktorům a spolupracovníkům webu za jejich odvedenou práci. (Aktuálně třeba ten CS banner)

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Tak myslím, že na jeden web je pár tisíc/mesiac za reklamu dostatočne úspešné :). Čiže by som asi odpovedal sám sebe na tú otázku "áno". Dobre teda, tak ja prajem veľa zdaru s týmto webom! Je fakt skvelý a veľmi prínosný, tak peniaze za reklamu sú určite dobrou odmenou od fanúšikov, ktorí môžu využívať tento web.

Jan Uruba
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 89
Registrace: 28.11.2010
Ještě jednou díky za pozitivní komentáře :)

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Typický seriálový web :). Není tam nic co bych speciálně měl vytknout, proletěl jsem to. House nesleduji, takže nemám co vytknout.

adyy
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 07.08.2011
ahoj, nevim jestli je tvůj dotaz ještě aktuální , ale za mě je to super web, líbí se mi hlavně že je pravidelně aktualizovaný, takže máš zaručeno, že fanoušci se budou vracet...
Provozuji portál http://www.pracepropravniky.cz , kde najdete pracovní
nabídky pro studenty a absolventy právnických fakult.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Ten web splňuje vše, co má. Jsem fanoušek tohoto seriálu a Váš web jsem často navštěvoval. Je udržovaný, aktivní, přehledný a nabízí všechny potřebné informace. Z českých webů je každopádně nejlepší a musím Vás pochválit, odvádíte na něm velice dobrou práci, která za to stojí. Americký seriál má tak díky Vám i v Česku své fanouškovské zázemí a jsem rád za to, jak se o něj staráte. Sám jsem v minulosti chtěl podobný web založit, pak jsem si to rozmyslel, protože na Vás bych nejspíš neměl :)

Hodně štěstí do budoucna. :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se