Kritika stránek

StartupWeb
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 6
Registrace: 27.10.2014
Zdravím,

nedávno jsem potřeboval rychle poslat odkaz na soubor ke stáhnutí a přidat HTML kód loga. Celkem dlouho mi trvalo než jsem to udělal (nahrát na FTP či se někam registrovat a podobně), tak jsem se rozhodl udělat web iZásilka.cz. Budu rád, když na to kouknete, zanalyzujete, zkritizujete a začnete používat :).

Web: http://izasilka.cz

Web má 2 úrovně:
1) na hlavní stránce můžete nahrát soubor k odeslání bez registrace. Stačí vložit/nahrát soubor a zadat mail příjemce, nebo si zkopírovat URL adresu pro sdílení či sdílet soubor přes sociálky
- takto odeslaný soubor se za 2 dny smaže
- maximální velikost nahrávaného souboru je zatím 500 MB
- najednou můžete nahrát maximálně 3 soubory (fotky a jiné tedy zabalte do ZIPu - změnšíte tím obsah a pro přenos je to lepší)

2) registrujete se a vytvoříte si účet, přes který budete soubor posílat
- soubory se nemažou
- můžete se kdykoliv vrátit a pracovat se soubory
- na soubory lze vložit heslo (kdo heslo nezná, ten ho neotevře)
- maximální velikost všech souborů je zatím 500 MB

Celé jsem to udělal hlavně kvůli té první části, aby se rychle daly poslat soubory. Mě se to hodí hlavně kvůli tomu odkazu pro sdílení a HTML kódu. Je to taková zatím BETA verze. Uvidím jak se to chytne. Občas tam jsou ještě nepřeložené úseky.

Konkurence:
- Dropbox je časové náročnější a musím ho mít instalovaný + být registrovaný.
- Ulož to - opět registrace, veřejný přístup
- Uschovna - musíte znát mail příjemce (na iZásilce se udělá odkaz a můžete šířit odkaz přes sociálky - přes chat a podobně)
- Letecká pošta - máme lepší LOOK :)
- prostě ve většině případů je nutná registrace.

Úkol pro vás :) - budu rád když na to kouknete a napíšte mi feedback co si o tom myslíte a popřípadě nápady na vylepšení. Premium verze webu se plánuje. Tzn. bude se platit za větší místo na disku (možnost nahrát větší soubory). Nyní je tam google reklama, ze které mám nějakou tu kačku aby se utáhl provoz. Monetizaci webu budu teprve řešit.

Projekt jsem udělal v rámci svého větší projektu StartupWeb.cz. Pokud byste tedy potřebovali někomu poslat soubor/fotku, použijte iZásilku.cz :).

Díky, Zdeněk Sabela

Lukáš Charvát
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 143
Registrace: 06.07.2012
Ale jo, jednoduchý, rychlý, bez registrace. Dostaňte to mezi lidi a budou se vracet, doména je zapamatovatelná.
Gaming affiliate? G2A Goldmine!

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se