Kritika stránek

StanikKolarik
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 06.04.2015
Ahoj, mám dva cestovatelské weby a potřeboval bych tip/radu jak je můžu monetizovat.
Mám tam sklik, booking.com, invia. No a po roce mám na skliku stěží 50,- na těch dalších dvou velkou nulu. Ale hlavně přemýšlím že se bookingu a invie zbavím, protože na ně nikdo ani nekliká, natož aby přes ně dělal nějakou konverzi.
Návštěvnost webů je asi 2000-3000/měsíc
díky

PeKr
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 92
Registrace: 20.04.2017
Můj tip je nekombinovat affil s ostatním bud jedu affil nebo sklik (adwords) a podle toho dělám web.
Osobně affil od cz firem nedávám vůbec proč (?) protože z 80% kradou a koumou jak by tě ojebali a když mají platit co ti nechali tak se ještě kroutí.

Vyzkoušej pouze sklik.
Na HP nedávej nic. Velké plochy do článků nahoru - float left do textu - sidebar také nahoru.
To se mi osvědčilo nejvíce uvidíš jak to půjde jak píšeš vydělává ti ted web cca howno tak o nic nepřijdeš.

Také neni od věci zamyslet se a prodat to, pokud jsi neschopný vydělat za rok alespon 20 k z magazínu polož si otázku proč to děláš neztrácíš čas?

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
duben
Uživatelský avatar
WD Trader: 3/5

Příspěvky: 126
Registrace: 22.03.2012
Zkus přemýšlet nad tím co tam jdou lidi dělat a proč. Když už sem nehodíš URL. Například pokud hledají informace o destinaci kam jedou, už mají asi nakoupeno a jen hledají inspiraci pro výlety na místě, co se kde ostatním líbilo. Tam nedává smysl Invia nebo Booking, ale spíš lokální půjčovna aut, cestovní pojištění, nebo to opravdu nechat na Adsense (Sklik na tomhle nebude dobře - ale to je jen moje domněnka).

Pokud jsou to weby ve stylu kam se vydat na zajímavou dovolenou apod. nabídni tam spíš službu itineráře, jako leť tam a tam, navštiv tyhle věci, nejlevnější ubytování najdi tady (booking), auto si půjč dopředu vyjde to levněji (půjčovna) a pojištění je tady dobré nepodcenit (pojišťovna). Očkování je doporučené proti těmle nemocem a není od věci endiaron (pilulka.cz) kvůli kvalitě místní vody, panthenol na popáleniny a ibalgin na kocovinu po místních epických tančeních párty ... apod.
Pořádám KURZY INLINE BRUSLENÍ | Dělám databáze Select-SQL.com
Fotím a píšu o tom na FOTORADY.cz a MicrostockTools.com | Cvičení s Luckou

Forlisek
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 7
Registrace: 15.08.2017
Zameraj sa iba na jednu oblasť tj. buď SKLIK alebo Affil... ja tam odporúčam dať booking alebo airbnb.

StanikKolarik
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 06.04.2015
duben píše:
nebo to opravdu nechat na Adsense (Sklik na tomhle nebude dobře - ale to je jen moje domněnka).

bohužel na AdSense mám BAN a dodnes nevím za co

-- 15. 08. 2017 12:42 --

jinak já těch webů mám víc, ale mluvíme tady o
www.123dovolena.eu
www.dovolenavzime.cz

a já obsah mám, potřebuju to jenom monetizovat

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
StanikKolarik
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 06.04.2015
Mac píše:
Já si myslím, že dojednoho víme, za co ty BANy u AdSense máme. ;-) Za sebe - nekvalitní obsah, sexuální podtext a sázky. :-)
mám podezření neoznačenou reklamu (měl jsem vedle sebe sKlik a AdSense a neměl jsem je odlišené)
nebo možná clickfraud :-(

PeKr
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 92
Registrace: 20.04.2017
StanikKolarik píše:
-- 15. 08. 2017 12:42 --

jinak já těch webů mám víc, ale mluvíme tady o
http://www.123dovolena.eu
http://www.dovolenavzime.cz

a já obsah mám, potřebuju to jenom monetizovat


nezlobte se na mě nemám zájem urážet
každý chce monetizovat
web máš rozlákanej viz jak poukazuješ na 123dovolena.. jsem se podíval zběžně komplet odfláknuté a zajímá tě monetizace
namátkově:
nedopřeložená template = lenost
alt popisky nic = lenost
popisky nic = lenost
titulky bez zájmu = lenost

Osobně bych takové akce bez milosti banoval z vyhledávání jen spamujete

StanikKolarik
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 06.04.2015
PeKr píše:
Osobně bych takové akce bez milosti banoval z vyhledávání jen spamujete

řekl zabanovaný uživatel ;-)

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Při tak malé návštěvnosti jedině affil. Zkus zapracovat právě na ní. Obsah.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se