Kritika stránek

lord
WD Trader: 3.25/5

Příspěvky: 201
Registrace: 09.11.2012
Poprosím o kritiku webu attractive.cz. Chceme hlavně pohled zvenčí, tedy co vylepšit, co je na webu špatně, co se nehodí, atd. O některých chybách víme, viz. nefunkční News, apod. Jde nám i grafiku, jak web oživit. Moc díky

portalbydleni
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 90
Registrace: 23.12.2013
v prvním momentě když se stránky otevřeli jsem myslel, že se jedná o nějakou kapelu ala šlágr TV...omlouvám se, hned mi to evokovalo ta fotka v kravatách a uvolněné košili.
Jinak k vebu. Prohlížeč točí a točí. Vše načteno přesto točí.
Ikony totální průser dle mého, co ikona to jiná barva, taková maringotka na pouti.
Mobilem nekoukám tak nevím, jo a patičku těch milion odkazů bych asi předělal, nebo úplně zrušil. Vypadá to jako linkfarma a na to vám bude klikat málokdo.
MIKROJOB.cz Mikroslužby od 100 COPYTRH.cz Prodej a nákup článků
Reklama, která se vyplatí - PR články, textová a bannerová reklama AZET média

lord
WD Trader: 3.25/5

Příspěvky: 201
Registrace: 09.11.2012
portalbydleni píše:
v prvním momentě když se stránky otevřeli jsem myslel, že se jedná o nějakou kapelu ala šlágr TV...omlouvám se, hned mi to evokovalo ta fotka v kravatách a uvolněné košili.
Jinak k vebu. Prohlížeč točí a točí. Vše načteno přesto točí.
Ikony totální průser dle mého, co ikona to jiná barva, taková maringotka na pouti.
Mobilem nekoukám tak nevím, jo a patičku těch milion odkazů bych asi předělal, nebo úplně zrušil. Vypadá to jako linkfarma a na to vám bude klikat málokdo.


Zdravím, ta fotka je zvláštní, to je pravda, půjde pryč. Používám Mozillu, mě se stránka načte a nic netočí, vše OK. Na ikony je více negativ, taky se změní. Web nemá responzive, taky uděláme. Patička asi taky nesmysl. Jinak díky za poznatky.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Chtělo by si to trochu pohrát s texty, nastylovat je. Jinak podle mě OK.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se