Kritika stránek

Coco Bryce
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 03.10.2011
Shop je po redesignu. Zajímají mě hlavně názory na grafiku, přehlednost apod.

Díky.

LukasP
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 254
Registrace: 13.01.2011
Sorry za OT: Ale spolupracujete ještě s webexsys.com affiliate? Mám tu neschválené objednávky z vašeho eshopu od 5tého měsíce.

Coco Bryce
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 03.10.2011
LukasP píše:
Sorry za OT: Ale spolupracujete ještě s webexsys.com affiliate? Mám tu neschválené objednávky z vašeho eshopu od 5tého měsíce.


To je v pořádku... S WebExSys je to tak, že od nich strašně dlouhou dobu nepřišel žádný mail a já jsem to úplně pustil z hlavy. Shodou okolností včera večer se ale nějak ozvali a dneska ráno už jsem jim odpovídal, že to bude během několika dnů vyřešeno. Čili omluva, je to moje chyba a nejpozději do konce týdne by mělo být všechno OK.

Kdyby k tomu ještě někdy došlo (já teda doufám, že už nedojde), tak stačí poslat e-mail a vynadat mi :) Díky.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Celkově se mi to líbí. Jen mám výhrady k vysouvacímu menu u položky informace, zaprvé bych to menu tam nečekal a zadruhé mi to do designu nepasuje.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
- header, lepšie povedané obrázok v ňom je podľa mňa zbytočne veľký
- vo footeri máš nejaké ikonky, sú dosť na sebe natlačené a celkovo je to tam neprehľadné, nevidím žiaden užitok ani prínos
- písmo v sidebare je neprehľadné
- na môj vkus príliš veľa farieb

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Já bych určitě zmenšil header stránek, moc veliký zbytečně a ve footeru odstranit ikonky, jsou tam hrozné.Plus písmo špatné.

To jsou tři věci, co mě hned zaujali, ale to už psal i Marek L. tak nechci abych se opakoval, ale má pravdu.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Michal Šůďa Šudřich
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 81
Registrace: 12.04.2012
Jednoduché zpracování, a krásně zakomponované, až, a to pozor na submenu, které není vůbec přijatelné vzhledem k webdesignu a také ikonky v zápatí ty tam opravdu nemají co dělat.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se