Kritika stránek

Manacho
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
Adresa webu: http://www.mystudio.cz/

Díky za jakýkoliv postřeh. Nešetřete mě!

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Ten web vyzerá fakt kvalitne! Jediné, čo by som dodal je flash na môj štýl až príliš náročný na procesor, a menu, ktoré sa posúva ako scrollujem dole by mohlo byť ešte trochu nižšie zosunuté - ten obrázok naľavo hore sa mi totižto nezobrazí celý, ale tá jeho najvyššia časť je vyššie, ako začína moja obrazovka. Web je inak veľmi prehľadný. Možno by som tie referencie skúsil nejako zmenšiť, napríklad rovnakým spôsobom ako Výběr dodávatele.

btw, tie ceny mi prídu dosť vysoké, ale ak máte zákazníkov, tak v pohode...

Manacho
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
Díky. Zkoušel jsem flešík i na pomalém PC a jelo to celkem svižně. Jinak ceny jsou podle mě celkem průměrné, když chce člověk vytvořit stránky kvalitně, tak se to za míň ani nevyplatí...

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Pěkné. Jen jsem čekal, že ty náhledy stránek si budu moci otáčet sám, respektive přeskakovat. Trošku mě to zmátlo.
Stejně tak mě trošku znervóznilo to jezdící menu, ale není to špatné.

Jinak si možná rýpnu, ale na to, co vidím v referencích, mě Vaše ceny dost udivily. Některé ty designy dokáži udělat i sám a to grafik nejsem. Možná bych se zaměřil na to. Držím palce.

Návštěvník
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
Mr. Atsor píše:
Některé ty designy dokáži udělat i sám a to grafik nejsem.

Tak to že některé designy vypadají přehledně a jednoduše je záměr, ono to je kolikrát těžší než si člověk myslí. Když to vidíš, řekneš si "to bych udělal i sám", ale kdybys to zkusil, tak by to možná tak jednoduché nebylo :)

Návštěvník
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
Mr. Atsor píše:
Pěkné. Jen jsem čekal, že ty náhledy stránek si budu moci otáčet sám, respektive přeskakovat. Trošku mě to zmátlo.

Otáčecí se náhledy stránek v hlavičce jsem trochu poladil. Nyní si je může uživatel otáčet i sám a pozastavovat/spouštět aby nerušily při čtení :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se