Kritika stránek

petrik
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 6
Registrace: 13.04.2012
Zdravím,
zajímalo by mě váš názor na redesign našeho webu http://obchod.pumpa.cz/, díky za každý konstruktivní příspěvek.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Já myslím, že vše OK. Grafika, text, kod. Hned se pozná, že stránky nedělal fušer :-)

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Ač jsem běžně kritik a dost velký (ti co mě znají, tak vědí), tak zde musím pochválit. Povedlo se to. Na můj vkus není design moc čistý, ale to je věc názoru. Hlavně pro sortu lidí kupující čerpadla a podobné věci (chlapi) to je dostatečné. Jediné co bych opravdu změnil, tak ta modrá horní část - hodně to ruší hlavičku webu i přes to, že to má být pozadí.. Je to strašně dominantní a odvádí to pozornost od toho nejdůležitějšího, od stránky, kde se prodává...

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
mě se grafika i koncepce e-shopu líbí, ale jak zmínil janKali tak hlavička se mi zdá taky rušivá, chtělo by to trošku upravit
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Já myslím, že je grafika celkem v pohodě a krom patičky (na můj vkus moc modré a ještě blbé odstíny) se mi líbí.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Hlavička eshopu postrádá smysl a spíš by se hodila pro obchod s hudbou než s čerpadly. U vyšších rozlišení než full HD je obrázek nevzhledně useknut po obou stranách.

Pokud ale mám srovnat pumpa.cz a obchod.pumpa.cz, pak je to krok vpřed.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se