Kritika stránek

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Zdravím. Tak konečně jsem se dokopal k vytvoření stránek k jednomu z mých nekomerčních projektů. Kdybych věděl, kolik času mi to zabere, tak bych si je snad nechal raději vytvořit na zakázku :-D.

Budu rád za Vaši kritiku a hlavně tipy na vylepšení. Díky.

http://poptavka-zdarma.cz

A ještě jeden dotaz: Použít pro články prezentace firem a odborné články spíše výraz "blog" nebo "články" ?

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
V sekci "Seznam poptávek" a "katalog dodavatelů" se mi sidebar nezobrazuje dobre. "Poptavky-kategorie" mi vyjede vice doleva.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Mě to dělá také, nicméně k dotazu, já bych nazval kategorii pro prezentaci firem "prezentace firem" a články bych nazval buď "oborový blog" a nebo "oborové články". Jinak toho zatím není moc co hodnotit, mapka je docela OK. Jak bude vypadat detail dodavatele?
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
díky, vím o tom. je to, protože není vyplněná stránka...v CSS se to řadí totiž za sebou. hned tam něco napíšu a bude to ok...

-- 29. 07. 2012 13:39 --

freez: nechám se inspirovat zaběhnutými systémy....každopádně zvýhodněny budou ti, kteří napíší blog nebo více o sobě - bude se jim to totiž zobrazovat u poptávek v dané kategorii a mně tím posílí zase seo.

Jinak díky za tipy!

Clicker109
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.82/5

Příspěvky: 192
Registrace: 12.03.2012
možná bych místo té stávajicí mapky dal nějakou flashovou .. :) bylo by to hezčí ale jinak dobrý

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Clicker109, Wladass: webové projekty dělám především tak, aby byly na internetu vidět. Né tedy jen pro oči uživatele, ale také pro oči vyhledávače. Flash a SEO se bohužel rádi moc nemají. Přidal jsem dolu malou animaci pro štítky - není to flash, takže to vyhledávače zkousnou. Doufám, že Vám tim udělám radost :-D

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
To jsou jen vejmluvy zas :P :D v JS/CSS3 to toho dokážeš udělat tolik :))

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Wladass: ok, mas pravdu. nechce se mi s tim piplat, ořezávat to atd. mozna casem. ted to hlavne zamerim na funkcnost. uz timhle jsem zabil 4 dny :-(.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
- design: klasika - dá sa
- upravil by som: menu - po kliknutí sa podfarbí určitá časť menu–> zmeň font tá čierna, alebo šedo-čierna s odtieňom bledej alebo ani neviem aká to vlastne je, celkom dosť splýva s pozadím
- taktiež nejak nevidím zmysel rotujúcich tágov (keywordov)

CSSguru.cz
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 10
Registrace: 19.07.2012
pohral bych se jeste s menu. sedy text s bilym stinem na modrem pozadi nevypada moc dobre.
taky bych trochu predelal mapu, tady mas inspiraci http://data.karmi.cz/varia/czech-republ ... gions.html

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Marek L.: jj, menu bude svetlešedé a černý text - a:hover pak modře podbarvený...jj, rotující kayword mi připadá taky kýčovitý...ještě na tom zamakám

CSSguru.cz: díky, to vypadá good. asi udelam mapku na klasicky a:hover řezy

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se