Kritika stránek

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Proč má ta paní na hlavě sluchátka? Připadám si tam jak na share serveru s MP3 :-D Jo a nikde jsem nenašel jak jsou ty půjčky úročené? Na posledním z nejnovějších příspěvků nic není .-( Když rozkliknu kategorii "půjčka do výplaty" tak články vlezou do bočního čehosi "jak postupovat" šablona by snesla překlad do ČJ.

chyba_poptavka.jpg
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
freez: slečna se sluchátky protože jsem lepší obrázek ve fotobance nenašel a protože si tento typ půjček berou hlavně mladí. Úrok se zájemce dozví až na webových stránkách poskytovatele půjčky. dělám pro tento typ půjčky jen marketing. a těch prvcích co lezou mimo vím...nebudou tam vůbec, budou odstraněny (šablonu jsem pozměnil tak z 80% a tohle je zbytek).

díky za kritiku ... uf, čekal jsem větší maso :-)

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Není to špatné, ale ta paní v hlavičce se mi taky moc nelíbí. Sice je dobrý, že to je pro mladé, ale dal bych tam nějaký motiv peněz (a k nim třeba mladou paní :D)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Jan Paluska: tak pak mam http://pujcky-5000.cz ale to už je zase na mě moc škrobené

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Ne, tak to se mi líbí ještě méně než ten obrázek té dívky, co tam máš nyní :D
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
freez píše:
Proč má ta paní na hlavě sluchátka? Připadám si tam jak na share serveru s MP3 :-D Jo a nikde jsem nenašel jak jsou ty půjčky úročené? Na posledním z nejnovějších příspěvků nic není .-( Když rozkliknu kategorii "půjčka do výplaty" tak články vlezou do bočního čehosi "jak postupovat" šablona by snesla překlad do ČJ.

chyba_poptavka.jpg

Slečna poslouchá prima muziku a je happy, že si může vzít výhodnou půjčku. Kdo by nebyl šťastný z toho, že se opět zadlužil ;-)

Jinak mi na webu chybí to nejpodstatnější o půjčce, jako kolik a za kolik a celkově více info. Docela mi tam chybí i nějaký kontakt atd.. Dle mě je to tedy značně nedodělané ještě :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se