Kritika stránek

mkurri
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 131
Registrace: 04.11.2010
Ahoj WebDealníci,
už je to skoro rok, co provozuji rockový magazín Rockem.cz. Za tu dobu se mihlo na webu spousta návštěvníků, bohužel jen 10-15% z nich jsou stálí návštěvníci. 3/4 návštěv chodí z vyhledávačů, což je špatně. Mělo by se jednak o web, který bude hudební fanoušek navštěvovat min. 1xtýdně.
Výdělečně na tom web není zrovna také nejlépe a spíše provoz dotuji. Platím redaktory, aby byl kvalitní originální obsah.
Jak vytěžit z webu nějaký ten větší peníz? Zkoušel jsem kontaktovat několik prodejců kytar atp., ale zájem nebyl. Affil moc nefunguje a Adsense není zrovna nej.

Jak udělat web výdělečným, navštěvovanějším a web návštěvníků, kteří se vracejí?

Díky za přispěvky

-kst-
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.31/5

Příspěvky: 243
Registrace: 13.11.2010
Nejsem úplně tvoje cílová skupina, ale co mě tak napadlo

- chybí mi tam přehledný kalendář akcí (koncertů, festivalů)
- co třeba napojení na eshop s oblečením, CD a dalšími propagačními předměty kapel?
- modré odkazy na bílem pozadí mi nepřijdou moc "rockový"
- přidat RSS feed z webů/blogů kapel o kterých píšeš

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Asi také nebudu tvoji cílovou skupinou. Celý vzhled bych předělal a stránky mírně roztáhl (minimálně ty sidebary). Vzhled bych upravil tak do 2-3 barev.
Pro mě jako nově příchozího návštěvníka to působí dost chaoticky. Nadpisy bych zkusil dát o 1px menší a doplnil bych faviconku.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se