Kritika stránek

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Eshop jsem tu již představil, ale tady čekám kritiku.

P.S: Klobouk dolů před adminem. Sekce udělaná na jedničku.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
  • Nelíbí se mi grafika. Web mi příjde strašně jednotvárný a nevýrazný a při prvním příchodu jsem se dokonce trošku leknul, kde to jsem
  • Pokud si zobrazím nějaký produkt, působí to vše strašně zmatečně a nepřehledně. Popis produktu bych umístil do volného prostoru vpravo od fotky produktu a objednávkový formulář bych dal pod to a něják bych jej oddělil/odlišil. Také cenu bych dal jinak a zvýraznil
  • Nechápu význam fotky v pravém menu
  • Místo tlačítka LIKE bych tam dal FAN BOX (či jak se tomu nadává) pro skupinu na Facebooku
  • Přihlášení (formulář) bych v menu umístil nahoru, nikoliv dolů
  • Chybí mi možnost vyhledávání
  • Pokud si vložím něco do košíku, bylo by dobré, kdyby se mi v menu ukázal aspoň počet položek v košíku
  • Průvodce objednáním se mi zdá také nepřehledný a nevýrazný

    Závěr: E-shop není zase až tak špatný, ale jeho hlavní problém vidím v grafice, která na webu prakticky není. Doporučoval bych e-shop převléci do nového a slušivého grafického kabátku a rázem bude vše daleko hezčí.
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
A ty mi taky :D

web je rychlokvaška. Jdu si nechat udělat nový design

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Omlouvám se, ale ten design se mi fakt prostě nelíbí :/ Jinak e-shop, co se konceptu zpracování týče, vypadá dobře. Mám rád spíše malé obchůdky, než monstra typu Alza.cz :DD
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
V pohodě :) já vím že to nevypadá moc dobře. Pro grafiku cit nemám :/

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
No, tak to jsme dva. Po několika (desítkách) neúspěšných pokusech vytvořit pěkný webdesign či logo jsem se na to vykašlal a věnuji se kódům :D Grafiku nechávám jiným lidem, od kterých ji milerád odkoupím (v případě potřeby) :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Kolik cm má jazyk toho psa a jakou trpí nemocí? (podle mě není normální)

// prosím podobné věci řešit přes PM, nejedná se o příspěvek k tématu (Jan Paluska)

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
- ako bolo už spomenuté, chcelo by to kvalitnejší design
- stránka mi príde až príliš jednoduchá, nejak sa tam neviem poriadne orientovať
- chcelo by to viacej rozpracovať jednotlivé časti stránky
- obrázok + like + button odeslat v sidebare -> tieto položky sa mi tam nepozdávajú, v skratke nehodia sa mi tam

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Zkouším přizpůsobit jinou šablonu, po tom co jsem obdržel nabídky grafiků si na originální design musí eshop vydělat.
Má cenu pokračovat nebo zkusit jinou? chybí doladit FB tlačítko a nevím jestli tam nechat ten obrázek nebo ne. Pokud byste doporučili nějaký další prvek, .... napište

Přílohy

ND.png

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se