Kritika stránek

Largo
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 04.01.2012
Rad bych Vas pozadao o hodnoceni graficke a uzivatelske stranky naseho slevoveho agregatoru http://www.slevous.cz

Prosim, nej nepotrebujem hodnoceni nazvu domeny.

Dekujem

http://www.slevous.cz

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Hneď po otvorení som stránku aj zavrel. Použité farby dosť bijú do očí a ťahajú ich. Hlavne v headeri. Stránka nepôsobí ako jeden celok, dlhé rolovanie príliš nemusím.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
No ta zelená je trochu moc, myslím že k té černé když už by světlejší modrá, vypadala lépe a netahala by tolik za oči. Zelená barna na tlačítká, by se ještě dala ale ten header je moc. Ještě jsem si všiml že ten baner na slevomat od CJ co roluje spolu se stránkou dolu, je nějakej rozbytej, mohl bych rolovat asi tak týden a pořád bych ho nedohnal :-) jede kamsi pod stránku a pořád ujíždí dál a dál :-) Jinak jako je to agregátor, no tam už toho člověk moc nenadělá i když ten prolink ze slevy musí být velkým písmem?
btv: doménu neřešme, ono je totiž úplně jedno na jaké to pojede, vždy záleží na tom jak to zpropaguješ, pak se to může jmenovat třeba kukurukuku a lidi přijdou :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

LukasP
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 254
Registrace: 13.01.2011
Souhlasím s výše uvedeným, barva by měla být příjemná pro oči a měla by v návštěvníkovi evokovat příjemný pocit, zároveň důležité call to action buttony by měli být barevně výrazné ale i tak příjemné, tohle bohužel není ani jedno z toho.

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Já mám zelenou rád ale radši třeba pastelovou tahle mě doslova kope do očí. Takže jsem po chvilce byl nucený odejít

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
p01nt
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 13
Registrace: 12.02.2012
Grafický nápad za 10 bodů, grafické zpracování za 2 body.
Smrt jednoho je tragédie, smrt tisíců je statistika. Stalin Josif Vissarionovič

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Nápad a koncepce je dobrá, ale ta zelená je fakt zabijácká :D S tímto typem zelené barvy se to musí opravdu umět, jinak to špatně dopadá.
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak jsem se na zmíněné stránky též podíval a výsledek? Okamžitý odchod z toho důvodu, že z té zelené bolí oči jako blázen. Určitě si s tímto pohrát!
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Sir-HD
WD Trader: 4.36/5

Příspěvky: 423
Registrace: 15.01.2012
Zelená je nejhorší tam nahoře v hlavním obrázku ale teb zbytek je jinak pěknej když pominu tu zelenou :D
http://www.rodinneuspory.cz - Finanční magazín online

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se