Kritika stránek

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Rád bych vám představil moje nové menší webové stránky.

Pocházím ze Strakonic, které jsou známé nejen třeba jako rodné město hokejového brankáře Romana Turka, který se dostal až do NHL, ale hlavně jako město dudáků. Každý rok se nám tu pořádá Mezinárodní dudácký festival. Je to v souvislosti s dílem Josefa Kajetána Tyla Strakonický dudák.

Jelikož mě poměrně překvapilo, že tato doména byla volná (mimochodem se tak jmenuje i místní pivo), rozhodl jsem se ji zaregistrovat a postavit na ní web. Nakoupil jsem pouze texty, design je free. Co na to říkáte? Je to spíše fanouškovský web, chtěl jsem také zkusit něco jiného, takže v tom nevidím zisk, spíše jakýsi lokální patriotizmus... :)

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Pěkná doména a obsah webu je také dobrý. Je tam všechno, co bych od podobného webu očekával, texty jsou formátované, takže za mě rozhodně palec nahoru. Jen jednu výtku bych k tomu měl: škoda, že jsi doménu neregistroval a web neudělal o pár měsíců dříve, tuto knihu jsem totiž měl mezi maturitní četbou :D
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Jan Paluska píše:
Jen jednu výtku bych k tomu měl: škoda, že jsi doménu neregistroval a web neudělal o pár měsíců dříve, tuto knihu jsem totiž měl mezi maturitní četbou :D

Děkuji za hodnotnou vítku. Pokusíme se vyřešit :D Díky za koment :)

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Jirka: Jejda, tohle bouchlo do očí... výtka se píše s "ý", sorry, musel jsem to napsat, nezlob se :))

Jinak ten web je dobrý, sám se divím, že tahle doména byla volná. To jsi udělal dobře, že jsi si jí zaregistroval, třeba to od Tebe ještě bude chtít pivovar :D.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Děkuju za komentář i za opravu.

A pro pivovar, který je na doméně pivovar-strakonice.cz, mám pivovarstrakonice.cz ;)

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Jo, díval jsem se na oficiální web toho pivovaru. To je dobrý, když si neregnou ani doménu bez pomlčky :D. Ale tak je takových podniků víc no :D.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
jen nechápu význam. vždyť to slovní spojení skoro nikdo nehledá

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Také jsem nějak mimo a nechápu význam, ale to je celkem jedno. Kde je nějaká grafika webu?Na mě to působí jako parte a hned jsem to zavřel.Omlouvám se za třeba tvrdou kritiku, ale skutečně jsem se toho až lekl.Chudák Švanda.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Poptavka-zdarma.cz píše:
jen nechápu význam. vždyť to slovní spojení skoro nikdo nehledá

Nechápeš význam? Strakonický dudák je prosím poměrně známé dílo od Tyla. Takže to "slovní spojení" něco do sebe má. Nejvíce vyhledávané je studenty, což je vcelku pochopitelné (o prázdninách asi méně). Proto jsem jej směřoval spíše jako literární rozbor samotného díla. Alespoň tak to redaktorka napsala. Dále je vyhledávané v souvislosti s dudáckým festivalem. A neposlední řadě se tak jmenuje místní pivo. Jak jsem psal výše, web jsem nedělal pro zisk, ale ze zcela jiných důvodů. Proto mě toto zaráží...

webdesigndubina píše:
Také jsem nějak mimo a nechápu význam, ale to je celkem jedno. Kde je nějaká grafika webu?Na mě to působí jako parte a hned jsem to zavřel.Omlouvám se za třeba tvrdou kritiku, ale skutečně jsem se toho až lekl.Chudák Švanda.

Tak si chudák Švanda bude muset najít jinýho troubu, co mu neudělá web vypadající jako parte :)

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
No to asi ano, jelikož podle mě je tohle opravdu hrozné a urážející podstatu.Myslím ten vzhled.Obsah nehodnotím, veřím, že je dobrý, ale odpuzuje mě to.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
webdesigndubina píše:
No to asi ano, jelikož podle mě je tohle opravdu hrozné a urážející podstatu.Myslím ten vzhled.Obsah nehodnotím, veřím, že je dobrý, ale odpuzuje mě to.

Tak snad brzy najde. Přesto děkuji za hodnotný komentář.

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Mě se web líbí, a to jak obsah tak design.
a stejně bych design nepřeceňoval hlavní je obsah.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
idp píše:
Mě se web líbí, a to jak obsah tak design.
a stejně bych design nepřeceňoval hlavní je obsah.

Je to free šablona. Kdybych s tím měl větší plány, design si koupím. Tento mi docela padl do oka, protože se mi k tomu hodil. Díky za komentář :)

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Väčšinou mávam proti šablónam (designom) výhrady, ale táto sa mi celkom pozdáva. Podobné weby nepotrebujú žiadne extra designy, primárny je obsah. Pre mňa jednoduchý a pre cieľovú skupinu použiteľný web.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Marek L. píše:
Väčšinou mávam proti šablónam (designom) výhrady, ale táto sa mi celkom pozdáva. Podobné weby nepotrebujú žiadne extra designy, primárny je obsah. Pre mňa jednoduchý a pre cieľovú skupinu použiteľný web.

Děkuji za další komentář.


Dneska jsem zkusil oslovit oficiální stránky města + stránky dudáckého festivalu (což jsem zjistil, že je město). Tak jsem zvědav, jestli někde získám odkaz. Bylo by to zajímavé. :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se