Kritika stránek

maria
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 28.11.2010
Caute

Poprosim o Vas nazor na eshop detské kočíky ?

dakujem

Maria

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
No:
  • Ten design je fajn, no aj tak mi príde pre obchod s kočiarmi nedostatočne farebný (ale to môže byť iba môj divný pohľad na farby :D)
  • Neviem akú úspešnosť má ten flash na úvodnej stránke, no viac by som tam privítal ten úvodný text
  • Ešte k tomu úvodnému textu - zohnal by som si copywritera a napísal zaujímavý úvod. Myslím, že oznam o kontakte nie je veľmi vhodný na takéto miesto. Úvodný text má veľmi veľký potenciál - využil by som ho
  • Stránka ako taká mi nepríde ako eshop - proste mi tam na úvodnej stránke chýbajú nejaké jasne viditeľné "najlepšie", "najlacnejšie" tovary, alebo tak
  • Odkazy v zápätí - sú platené? Lebo inak v nich nevidím žiadny refferal odkaz alebo niečo, tak by ma zaujímalo, prečo sú tam
  • Ten flash napravo hore - je strašne náročný na procesor (neviem kto to písal), a celkovo by som ho urobil ináč - minimálne aspoň aby som pri nájdení myšou videl, kde to odkazuje (v prehliadači napravo dole)
  • fórum je super - je v phpBB ;), má rovnakú hlavičku (čo je len fajn), ale predsa len by som title nastavil ináč, ako "http://forum.svetkocikov.sk/". Ešte by som vypol počítanie presmerovaní cez to prvé fórum - nie je to dobré, ak je odkazovaná stránka prepojená s fórom (to sa skôr dáva keď odkazujeme na cudzie stránky, konkrétne produkty a pod)
Inak to ale vyzerá fajn. Eshop-ový systém ako taký vyzerá byť kvalitný a vcelku to pôsobí aj tak dostatočne príjemne. Dúfam, že kritika vyššie ťa nepoloží na kolená :). Všetko je myslené v dobrom ;)

maria
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 28.11.2010
Senky vdaka ze komentar, rano si ho este raz poriadne precitam ;)
Ked si pozeral na eshop tak tam bol prave nahodeny script na sneh a zmeny obrazok pozadia. Teraz je to opet v takom stave ako to bolo predtym.
Poprosim ta pozri ci aj teraz mas ten problem s tym flashom vpravo hore? Je teraz vyhodeny script snehu a asi ten spomaloval ostatne flash animacie.

dakujem

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Ja som tam ten sneh nemal ani pri písaní prvého príspevku. Inak ten flash je v pohode - funguje a vyzerá fajn, len požaduje podľa môjho názoru až príliš veľa procesoru...

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se