Kritika stránek

OvaCall
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 20
Registrace: 16.11.2010
Dobrý den,
chtěl bych se na zdejší komunitu obrátit s prosbou o radu. Mám web http://tajemstvi.eu a byl bych vděčný za radu, námět, nápad nebo doporučení, jak na webu zapracovat tak, aby si našel více návštěvníků (čtenářů), případně, aby také o článcích na webu diskutovali a podobně. Co na něm vylepšit (protože je vcelku zanedbaný), jak sehnat přispěvatele článků na web (redaktory) a do budoucna, jestli je, podle vás, možná nějaká monetizace webu, nemyslím na výdělek, ale alespoň na pokrytí chodu webu. Prvotní myšlenka webu byla shromáždit co nejvíce informací o záhadách, tajemstvích, konspiračních teoriích, historii a podobně. Mám pramálo zkušeností a proto budu velmi rád za jakoukoli poznámku. Velice děkuji.

lukasik
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 85
Registrace: 19.02.2011
1. Nový design, tohle nestojí ani za komentář - musí zaujmout na první pohled
2. Sehnat pár tématických odkazů ze stránek "amatérů" (např. ti co jedou na freehostingu apod.)
3. Najdi si nějaké odpůrce konspirací, kteří pár článků okomentují, a hned máš ohromnou diskuzi

// + vyhodit reklamy, které nezapadají do designu webu
Sám jsem trochu nadšenec do konspirací (9/11, Usáma), ale tenhle web mě doslova odpálkoval

OvaCall
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 20
Registrace: 16.11.2010
Zapracováno na vzhledu. Rady, poznámky, postřehy, nápady na vylepšení? Moc děkuji.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se