Kritika stránek

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Rád bych Vám představil náš nový menší projekt, který chceme využít spíše interně pro klienty iParťáka, ale nebráníme se i klasickým objednávkám.

Obrázek

TvorbaPrezentací.cz

Projekt spočívá ve tvorbě prezentací v OpenOffice. Ke stažení je i ukázková prezentace, kterou si můžete stáhnout zde (spusťte F5).

Co se webu týče, není co hodnotit. Jelikož od projektu příliš nečekám, je použita volně dostupná šablona, podle níž jsme vytvořili i další propagační materiály. Zaregistrovány jsou dvě domény, tvorbaprezentaci.cz a tvorbaprezentace.cz, což jsou doposud jediné dvě investice. Prezentace samotné tvoříme v OpenOffice, případně dle požadavků klienta (kompatibilita se starší verzí). Jsme schopni zajistit kvalitní texty, obrázky a další.

No, kdybyste někdo chtěl hezkou prezentačku, tak pište :)

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
nevím no, prezentace do 10ti stránek = 1000,- navíc prezentaci si snad zvládne udělat každý sám ... ukázková prezentace celkem nic moc, pár snímků, žádná grafika ... nevím no, já bych služby s největší pravděpodobnosti nevyužil, ale třeba se najdou lidé, kteří tyto služby využijí :) každopádně další rozšíření iPartak.cz :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Jirda
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 48
Registrace: 09.09.2012
No nevim. Jak uz tady psal Jan Paluska, ta prezentace neni zadny wow zrovna.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Účelem prezentace je hlavně ukázat to, že ji umíme udělat zajímavě. Sestavit to, načasovat jednotlivé animace a podobně není zase otázka na pět minut. Tady jde spíše o zaujetí, což to podle mě splňuje. :)

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Nikde jsem nenašel jestli je shromáždění informací a multimédií v ceně a jak se to platí za text (v ceníku je cena za NS)
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Shromáždění informací je samozřejmě v ceně, pokud si máme texty napsat sami. Pokud ne, stačí zaslat nějaké podklady a my to tam vložíme.

Ale ohledně multimédií netuším. Rozepiš to, prosím. Rád doplním.

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Tím myslím třeba obrázek nebo graf.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Jo, tak to není problém. Akorát nevím, jak by se řešili fotografie, kdyby je tam klient vyžadoval. Musely by se nakoupit v bance, což by se řešilo příplatkem k ceně. Dobrý postřeh, uvedeme i na webu. Graf není problém. Sám mám zrovna prezentaci, ve které mi dělali kolem deseti grafů a je to ok.

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Mě by zajímalo, jestli po těch prezentacích je nějaká poptávka od lidí? Já si troufám tvrdit, že umím Powerpoint na poměrně hodně dobré úrovni, protože jsem v tom dělal celou VŠ v podstatě každý týden. Takže služby bych určitě nevyužil... Ale zase vím, že pro spoustu BFU je prezentace docela tabu a vůbec neví, jak to udělat a už vůbec ne, aby to nějak hezky decentně celkově vypadalo. Takže možná tam nějaká poptávka bude... Ono se to nesmí hodnotit z našeho pohledu, protože my to tady asi většinou umíme dobře a přijde nám to jednoduché...

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Tak poptávka... Máme už tři objednávky, dohromady 4000 Kč. :)

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Jiří: Tak to není špatné. Ono se člověk občas diví, o co lidé mají zájem a za co jsou ochotni platit. Nám tady přijde vytvořit prezentaci jako pohoda, pro mnohé je to téměř nepřekonatelný problém. No třeba je to díra na trhu :). Přeju Ti to a fandím, aby bylo čím dál více zákazníků :).

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Nééé, díra na trhu to není. Nic takový moc neexistuje, to je fakt, ale že bych čekal nějaké pravidelné příjmy, to opravdu ne. Ani propagovat se to moc nebude :)

basti
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 352
Registrace: 21.11.2011
Ta cena je kapku přestřelená, ale je fakt, že se klientela najde. Ono totiž umět něso sešmoulit v powerpointu a umět udělat dobrou prezentaci je hodně velký rozdíl. Problém je, že prezentace má být odrazový můstek a doprovod přednášky a ne doslova opsaný projev. Z toho trochu plyne problém, jak bude řešitel dělat prezentaci které nerozumí a tím pádem neumí vypíchnout podstatné body. Ale zas na nějaké líbivé prezentace pro BFU je to dobré, hlavně aby chodili pacienti :)

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
basti píše:
Z toho trochu plyne problém, jak bude řešitel dělat prezentaci které nerozumí a tím pádem neumí vypíchnout podstatné body. Ale zas na nějaké líbivé prezentace pro BFU je to dobré, hlavně aby chodili pacienti :)

Tak stačí, aby ten zákazník poslal jen ty body, které v té prezentaci mají být.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se