Kritika stránek

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Rád bych si nechal zhodnotit vlastní fórum, věřím, že zde naleznete spoustu chyb a nedotažených věcí. Nicméně nerad bych si nechal fórum zkritizovat tradiční formou, ale poprosil bych jen o negativní komentáře. Samozřejmě můžete připojit i kladný komentář, ale pokud mi chcete usnadnit práci, stačí, když napíšete jenom ty negativní.

Negativní komentáře budou použity pro zlepšení a zpříjemnění pobytu na tomto fóru. Do negativních komentářů můžete psát chybějící, případně nefunkční funkce na fóru.

Děkuji za vaši kritiku.

-kst-
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.31/5

Příspěvky: 243
Registrace: 13.11.2010
Když těch pozitivních by bylo určitě mnohem víc :)

Ale podařilo se mi najít bug...
Přišla mi PM Konec aukce [ 0 příhozů ] - Tady mi vadí, že v titulku (kde bych to čekal), ale ani v těle PM není napsáno o jakou aukci se jedná. Stejně tak bych uvítal link na tu aukci, abych si jí třeba připomněl, kdybych si podle názvu nevybavil o co se zrovna jednalo.
A pak je sice fajn, že PM obsahuje odkaz pro obnovení aukce (byť pouze se stejnými parametry, které asi byly špatné, když se nic neprodalo), ale ten odkaz nefunguje (konkrétně mě hodí na Litujeme, ale žádná taková aukce nebyla nalezena. Pokud jste k této adrese přišel přes odkaz, ověřte, zda je stále platný. Pokud jste k němu přišel přes naše stránky, kontaktujte nás..

Vím, že je to slabý, ale třeba ještě nějakou tu kritiku vymyslím :)

-kst-
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.31/5

Příspěvky: 243
Registrace: 13.11.2010
A pak máš ještě trochu češtinářský nesmysl, když chci přidat web do ranků, ale už mám plno (Nemůžete přidat víc než web.).

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
-kst- píše:
A pak máš ještě trochu češtinářský nesmysl, když chci přidat web do ranků, ale už mám plno (Nemůžete přidat víc než web.).


Včera jsem začal převádět Ranky na Motivační program v2, jenže jsem to nedokončil, tak na tom nyní pracuji.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Už se těším na novou podobu Motivačního programu v2. Hlavně na novinky a tak. Kdy se cca tak očekává nasazení?
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
vidím problem zatiaľ len v nedostatku aktívnych userov

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
To je pravda a souhlasím, ale sem tam se už i někdo mimo nejbližší příznivce přidá, jak jsem se všiml.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
alijosha píše:
Už se těším na novou podobu Motivačního programu v2. Hlavně na novinky a tak. Kdy se cca tak očekává nasazení?


Budu to spouštět postupně, první vlnu jsem spustil dnes. Jinak motivační program v2 jsou v podstatě už WebDeal Body, které uživatel dostává za většinu aktivity na WebDealu.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Děkuji za odpověď.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

hobr
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 22.11.2011
Nešlo by, aby bylo u aukcí vidět už v přehledu, kolik mají do konce?

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se