Kritika stránek

mirek018
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 14
Registrace: 21.02.2013
Ahoj,

prosím o konstruktivní kritiku k webu http://www.bezva-trika.cz.

Díky za každý podnět k vylepšení webu, opravdu si toho cením.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
mirek018
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 14
Registrace: 21.02.2013
Máš pravdu, font je původní. Jinak se ti web líbí?

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
No hele, kliknul jsem na eshop a musel jsem to zavřít + je to poměrně pomalý web.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
mám rád minimalistické weby, ale tohle je fuckt nuda. když už používáš bezpatkový font tahoma nebo arial, tak tam necpi odlišné fonty - působí to pak dost amatersky. s barvou fontů si taky ještě pohraj. celkově na mě stránky působí dost amaterky a asi bych byl opatrný si na podobném webu něco koupit. možná se vyplatí radši investovat a nechat si web "převléknout" do něčeho vkusnějšího a víc profi. jinak (+) u mě za minimalistický typ webu. Nemám rád divoké a přeumělkované weby. Do hlavičky webu bych dal mladé lidi oblečené v triku v pestrých barvách.

jinak také přemýšlím, že se vrhnu na dropshiping - jaké s tím máte zkušenosti?

mirek018
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 14
Registrace: 21.02.2013
Děkuji za rady, teprve začínám.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
1) Udělal bych rozhodně něco se vzhledem, protože ten je opravdu hrozný. Na blog ok, ale pokud to má prodávat, tak je to dost bída.

2) Rychlost webu občas značně drhne, též by to chtělo nějak vyřešit.

3) Kde máš nějaké obchodní podmínky, IČ atd.?

4) Toto níže moc profesionálně nepůsobí a navíc si to protiřečí s tím, že zákazníky z e-shopu posíláš jinam ;-)
To vše s originálním potiskem který nikdo jiný
nemá. Trička prodáváme jen na našem webu, nikde jinde je nekoupíte. Každé tričko je originál, buďte taky.


5) ICQ kontakt byl (možná ještě je) fajn, ale mnohem víc by mě jako případného zákazníka zajímala v kontaktech adresa. Na ICQ ti hubu nikdo nenabije, na konkrétní adrese už by to šlo ;-)

Našel bych tam ještě pár dalších chyb, ale možná bude lepší než je postupně vypisovat napsat rovnou toto: Zamysli se nad tím pořádně, co od toho chceš a očekáváš a udělej to celé znovu a mnohem lépe ;-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

mirek018
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 14
Registrace: 21.02.2013
Děkuji

bajcicak
WD Trader: 3.5/5

Příspěvky: 29
Registrace: 02.11.2012
první část hlavní stránky dobrá, ale spodní část by chtěla trochu oživit. Možná nějaké pozadí, prostě jak psali ostatní, ten design trochu předělat, aby prodával. Více call to action. Zkuste se něčím odlišit.

mirek018
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 14
Registrace: 21.02.2013
Trošku jsem si s tím pohrál. Prosím o další názory. Není pozadí moc tmavé? Působí záhlaví a zápatí důvěryhodněji? Líbí se vám samotná trička(zítra budou lepší náhledy :))? Je web stále pomalý? Děkuji za vaše názory.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Ta zelená na tom modrým pozadí není nic moc a footer máš useknutý, jinak určitě posun kupředu :)

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Vidím sebe tak před 5 lety. Čeká tě cesta dlouhá a trnitá. Ale pokud tě to neživí, jdi do toho! :-D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Hlavička není moc čitelná - texty mi přijdou takové rozmazané. Je to tedy o hodně lepší, než minule, přesto je tam stále víc ale, než pozitivního. Osobně v tom na první pohled pořád vidím e-shop například od webgarden.cz, který včera objevil Franta hned po tom, co mu doma zapojili poprvé v životě internet.

Sám sebe se zeptej, nakoupil bych na tomto webu něco?

Když už tě samotného nic nenapadá, zapátrej chvilku na internetu a nech se již fungujícími weby, které prodávají trika inspirovat ;-).
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
mirek018
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 14
Registrace: 21.02.2013
Gramatika opravena :) Jinak se ti vzhled líbí? Působí důvěryhodně?

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se