Kritika stránek

bobikdaniel1
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 12
Registrace: 26.06.2012
Dobrý den,
vytvořil jsem si svůj blog,který by mohl sloužit i jako funstránka. Zajímal mě názor ostatních. Jsem začátečník,dá se říct že to je můj první web. Celý jsem psal sám,není tam žádný wordpress atd. předem díky za hodnocení...

bobikdaniel1
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 12
Registrace: 26.06.2012
Ještě jsem zapomněl dopsat že obsah postupně doplňuji

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Omlouvám se za kritiku, ale myslím, že bys měl zkusit WP, nebo alespoň zkusit sledovat dnešní trendy, více se učit a více testovat. Po otevření webu jsem si připadal jako v roce 97 +-.

bobikdaniel1
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 12
Registrace: 26.06.2012
Nějaké pozadí by to oživilo,ale nevím jaké

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
No je to doufám nějaká legrace, nebo to myslíš vážně?

prclan
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.6/5

Příspěvky: 217
Registrace: 01.11.2011
Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Píšeš, že to není WP, tak jsem si říkal, že to bude něco hezkého a vlastního. Na tomhle ale fakt není, co hodnotit. Obsah téměř žádný, o grafice nelze mluvit a celkový vzhled teda není vůbec hezký a souhlasím, že je to jak z roku 97. Jak říkají kluci, zkus třeba ten Wordpress. Už po nainstalování a nahození základní šablony bude ten web tak o 100% lepší a hlavně hezčí :). Tak snad se nebudeš zlobit, ale myslím, že nejsem daleko od pravdy. Je to opravdu otřesné, pokud to není myšleno jako vtip... Případně si aspoň stáhni nějakou free šablonu, kterých je na netu tuny.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
No, takové weby jsem tvořil, když jsem s programováním začínal, jako první pokus dobré, jinak otřes. Btw tak letmo jsem to pročetl a:

Jmenuji se Daniel Vítek.
je mi XX let,umím HTML a Batch,učím se C# a Javu.


Jazyk "Batch" opravdu neznám :) Dokonce ani Google jej nezná

// EDIT: ošetři formy aspoň nějak základně
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

bobikdaniel1
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 12
Registrace: 26.06.2012
K té kritice,možná by někoho zajímalo že místo toho XX tam patři 13.
Batch - Znáš dávky .bat ? Ty používají jazyk Batch.
http://www.islandsoft.cz/index.php?art= ... indows-bat

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Pokud ti je 13, tak nevytvářej osobní blog o ničem a jdi raději ven a užívej si.

bobikdaniel1
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 12
Registrace: 26.06.2012
Jak se zamyká téma..?

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Já nevím jestli má smysl něco takového vůbec kritizovat, nebo se opravdu jedná o žert.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Chválím tvoji snahu dělat něco navíc, ale nejdřív si nastuduj něco o použitelnosti. Třeba šedé pozadí a červené písmo není dobře čitelné.

PS: Oprav si tu položku z "O mě" na "O mně". Vidám to občas i na jiných webech, ale v každém případě to není dobrou vizitkou autora.

bobikdaniel1
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 12
Registrace: 26.06.2012
OK,díky :)

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Jako na 13ti letého začínajícího kodéra to tak špatný není. Ale být tebou bych si prvně něco nastudoval a pak bych zkoušel. Popřípadě můžeš web postavit na nějakém OS řešení, třeba Wordpress či Drupal či jiný produkt a máš to ;)

P.S: pokud chceš téma zamknout, napiš mi PM a já to tu zamknu ;)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

bobikdaniel1
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 12
Registrace: 26.06.2012
OK,díky za hodnocení :) Já tam wordpress atp. dávat nechci,mě to potom už tolik nebaví a web by mi byl k ničemu. dělám tto,protože mě to baví..

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
No tak ho tam nedávej, ale web který máš je absolutně k ničemu. Já tě chválit nebudu za nic, ale jen kritizovat.pokud to neumíš, tak to nedělej a pokud je ti tolik kolik je, tak ja jsem řekl jdi raději ven.Tvůj názor, že web by byl k ničemu mluví za vše.Můj názor je, že si děláš srandu a jen tady spamuješ, jelikož pokud by to bylo jinak máš jiné názory a náhled.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Na žádost zakladatele tématu zamykám
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se