Kritika stránek

aldor
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 4
Registrace: 16.03.2012
Jedná se o fan stránky vozu. Zatím žádné reklamy atp.. Co byste vylepšili? http://www.chryslervoyager.cz

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Celková kostra webu se mi líbí, zajímavý nápad, pro minisite pěkné a použitelné. Pro větší web ale ne moc použitelné.

Pokud mám hodnotit obsah té bílé části, tak tam je to celkem chaotické.

joecurse
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 7
Registrace: 05.03.2013
Zaoblení a background se mi libí vypadá to dobře
Já bych do textu použil <strong> na zajímavé časti.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Mě se nápad i web celkem líbí, jenom v tom menu místo toho oranžového nadpisu bych to asi zkusil vymyslet trošku jinak, protože takhle ta sajta na mě působí takovým tím dojmem, že se jedná pouze o minisite, která nic moc nevypoví a je narvaná reklamou, přitom ty tam máš i blog a další zajímavé části. Jinak i přes to, že se mi design celkem líbí tak tento design by se hodil právě spíše pro nějakou minisite, než pro takový projekt, jako máš ty :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

m1ch3l
WD Trader: 4.62/5

Příspěvky: 343
Registrace: 16.06.2012
Vzhled jak od starých šablon na wbs. Ovšem i stým se dá vyjít.
Když se dívam na články tak se furt dívám doprava a vlevo vidím jen šeď. To by chtělo buď posunout menu víc do leva aby se to vykompenzovalo, nebo prodloužit menu nějakýma posuvnýma bannerama.

ceskytext
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 09.03.2013
Špatná volba fontu - neumí si správně poradit s češtinou, resp. písmenky s háčkem.

Z uživatelského pohledu bych si úplně nebyla jistá důvěryhodností...:
- Není jasný rozdíl mezi Voyagerem a Grand Voyagerem. Mnohdy mi přijde, že jsou vozy hozeny do jednoho pytle.
- Recenze není klasická recenze - očekávala bych komfort, jízdní vlastnosti, hlavní problémy, servisní náklady apod.
- Zaměřila bych se i na starší typy.
- Řekla bych, že Chrysler spadá spíše pod Fiata. Nehledě na to, že "Lancia" Voyager je podle mě stejně blbost, protože spojení Chrysler Voyager je značka. Stejně jako neříkáme Volkswagen Octavia.
- Jinak v Americe byl/je Voyager tuším prodáván jako Dodge, ne jako Chrysler.

Pokud jde o stránky pro fanoušky, pak bych si asi dala pozor na to, jestli je obsah 100% správný... Jsem sice fanda jiné značky, ale pokud bych narazila na stránky "své" značky s faktickými chybami, už bych se nevrátila.

Jinak z mého českotexťáckého pohledu by text ještě potřeboval trochu učesat a uhladit, sem tam se vyskytne chybička, např.:

- Do obliby padl však i některým českým motoristům - spíše do oka padl nebo v oblibě je.
- Na http://chryslervoyager.cz/modely-voyager/ je 3. generace s mezerou, 4. generace bez mezery. A samozřejmě by měla být malá písmena.
- 30 000,- Kč - častá chyba - píšeme 30 000 Kč, nebo Kč 30 000,- (a navíc správně s dlouhou pomlčkou).
- Na http://chryslervoyager.cz/recenze-chrysler-voyager/ se nadpisy staly součástí textu a na první pohled jim v textu proto chybí tečka "za větou".

aldor
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 4
Registrace: 16.03.2012
Současně je na trhu Lancia Voyager a Chrysler Town-Country. Oba jsou následovníci Chrysler Grand Voyageru a Chrysler Voyageru. Web je právě o těchto vozech. Údaje jsou správné. Děkuji za upozornění na ostatní chybky, postupně je opravuji.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se