Kritika stránek

hirent.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 19.06.2013
Představujeme nový server usnadňující budování pasivního příjmu prostřednictvím pronájmu Vašich aktiv - Hirent.cz.


Kdo jsme a naše poslání

Každý z nás, ať už firma nebo jednotlivec, vlastní spoustu věcí, za které musel často utratit i nemalé finanční prostředky. V momentě, kdy zrovna nenajdou své uplatnění, však pouze ztrácí svou hodnotu. Na druhé straně bychom často potřebovali využít něco, na co momentálně nemáme dostatek financí nebo to potřebujeme pouze na omezenou dobu, pro kterou se nám daná věc nevyplatí pořizovat. Server Hirent.cz vznikl za účelem propojení těchto dvou skupin.

Poslání
Posláním tohoto inzertního prostoru je umožnit Vám vytvořit si ze svých aktiv pasivní zdroj příjmů a nechat je tak vydělávat za Vás.

Naše vize
Naší vizí je maximálně Vám usnadnit nalezení protistrany, zjednodušit celý proces pronájmu a zpřístupnit tak komukoliv tento zdroj příjmů.


Rádi uvítáme Vaše připomínky a nápady na zlepšení či novou funkcionalitu.

Obrázek

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Web jako takový se mi líbí, působí lehce, nenuceně a přehledně :) Akorát se mi zdá, že logo trošku v designu zaniká, možná bych si ještě trošku pohrál s hlavičkou, jinak za mě +
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se