Kritika stránek

galax
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 96
Registrace: 21.04.2012
Zdravím,

takže naše práce na online herním portálu je téměř u konce, takže teď je to na vás a žádám kritiku.
Jelikož ještě není web hotový se všemi detaily (chybí uživatelské profily a interní message systém), je přístup zaheslován. Takže jméno je "hrajem" a heslo "bomba23".

Byli byste hodní, kdybyste napsali co se vám přesně na webu líbí a co naopak ne - co byste změnili.. A tam kde se vám zdá že je prázdné místo, tak je to nejspíš reklama, která se ještě na webu samozřejmě nezobrazuje.

Jen chci ještě upozornit na to, že hry jsou jen tak naplácané, na zkoušku. Až to spustíme, tak je vymažem a budem přidávat normální.

Jinak na webu jsou 4 pozadí (ráno, den, večer, noc) a ty se střídají podle skutečné fáze dne.. Napadá vás nějaký způsob, jak na to upozornit návštěvníky stránek?..

Díky všem :-)

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Neprohlížel jsem web celý,
ale zatím mi tam chybí ty komentáře, poté bych dal taky, abych si mohl zvolit vzhled webu, třeba bych si chtěl zvolit noční vzhled, abych viděl především jen hru a nerušil mě zbytek webu.
Také bych dal hlasování ve formě hvězdiček nebo nějakého obrázku a ne jen 1 -10.
Aby popis hry se psal od shora. Teď je nad popisem hry většinou mezera.
Také popisky k ikonám, jelikož když najedu třeba na spustit hru (tak se mi nezobrazí žádný titulek - "Klikni pro hraní hry") Ne každému musí dojít k čemu je tlačítko a nebo také se mu nemusí web korektně zobrazit.

Jinak ještě bych upravil sloupce, jelikož náhodný vtip mi moc nesedí designově (písmo a zarovnání) k webu a ani FB v levém sloupci není moc upravený. Klidně bych dal FB jako záložku do levé strany.

To je asi zatím vše co jsem shledal. Jinak jistě by to chtělo nějaké super výhody pro registrované uživatele.

A ještě mi tento web tak nějak přimoná herni.cz
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Web se mi líbí, pěkný, barevný. Nejsem cílovka webu, ale myslím, že té se to bude líbit. Herni.cz mi to nepřipomíná, možná inspirace pozadím, ale váš web se zobrazí rychleji a má i hezčí grafický vzhled.

Pro hlasování je třeba se přihlásit


Přihlásit dej jako odkaz na přihlašovací formulář.

galax
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 96
Registrace: 21.04.2012
peeeeta píše:
Neprohlížel jsem web celý,
ale zatím mi tam chybí ty komentáře, poté bych dal taky, abych si mohl zvolit vzhled webu, třeba bych si chtěl zvolit noční vzhled, abych viděl především jen hru a nerušil mě zbytek webu.
Také bych dal hlasování ve formě hvězdiček nebo nějakého obrázku a ne jen 1 -10.
Aby popis hry se psal od shora. Teď je nad popisem hry většinou mezera.
Také popisky k ikonám, jelikož když najedu třeba na spustit hru (tak se mi nezobrazí žádný titulek - "Klikni pro hraní hry") Ne každému musí dojít k čemu je tlačítko a nebo také se mu nemusí web korektně zobrazit.

Jinak ještě bych upravil sloupce, jelikož náhodný vtip mi moc nesedí designově (písmo a zarovnání) k webu a ani FB v levém sloupci není moc upravený. Klidně bych dal FB jako záložku do levé strany.

To je asi zatím vše co jsem shledal. Jinak jistě by to chtělo nějaké super výhody pro registrované uživatele.

A ještě mi tento web tak nějak přimoná herni.cz


Tak k těm komentářům - co ti na nich přesně chybí? Sám jsem uvažoval že by asi bylo dobré to okýnko na ty komenty roztahovat dolů (jak komenty přibývají) a pak to samozřejmě stránkovat, takhle je tam posuvník a nedá se to číst jak je to malé... Ale zas na druhou stranu je to okno vystínované, takže to dost dobře nepůjde...

O tom přepínání vzhledu už jsem uvažoval, to bude jedna z těch zmíněných výhod pro registrované uživatele :-)
To hlasování je dobrý nápad.. Napíšu to grafikovi.
Ten prostor nad popisem hry je právě jedno z těch míst kde se bude zobrazovat reklama - přijde mi to jako docela efektivní umístění.

To zobrazování vtipu tedy upravím, ale co na tom facebooku se ti přesně nezdá? (možná že ti to prohlížeč zobrazuje jinak), a "záložku" myslíš jak?

PS: Herni.cz ani nezmiňuj! :-D Já Libika a tu jeho bandu "diskusních hádačů" kterou si tam vybudoval moc nemusím..;D

Otakar Pěnkava píše:
Web se mi líbí, pěkný, barevný. Nejsem cílovka webu, ale myslím, že té se to bude líbit. Herni.cz mi to nepřipomíná, možná inspirace pozadím, ale váš web se zobrazí rychleji a má i hezčí grafický vzhled.



Přihlásit dej jako odkaz na přihlašovací formulář.


Děkuji za pochvalu :-)

Ono se to teď zobrazuje rychle, jelikož web není v provozu - až tam zamíří cílovka, uvidíme o kolik ta rychlost klesne :-D Přinejhorším koupíme server :/ (zatím běží na hostingu)..
Přihlašovací formulář tedy ještě rychle splácám - ten ani na webu udělaný nemáme, protože je tam ten loginbox.

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Komentáře, až teď jsem zkusil něco napsat.
Chtělo by to, aby nepřihlášený uživatel mohl komentovat (+ nějaká kontrolní otázka proti spamu), ale aby si mohl zvolit jméno. Jinak všichni budou anonym.
No ale jinak je to malé, chtělo by to nějak dořešit i když nevím přímo jak. A také by to chtělo mít možnost reagovat na komentáře.

No tak samozřejmě, že výběr vzhledu bude pro registrované. Ještě bych dal možnost ztmavit vše kromě hry. jelikož opravdu lépe se mi hraje, když vidím jen hru. Poté také možnost zvětšit si hru do vlastního okna a ještě taky návod na hru, když nebudu vědět jak dál.

No to hlasování určitě, jelikož takto je to nedodělané.
No jestli je to na reklamu tak ano. Ale zase ať tam není moc reklamy. Jelikož ty weby, které dávají reklamy až moc mě opravdu štvou.

No ten vtip by byl dobrý a nebo spíše místo toho náhodnou hru. No zobrazování záložky myslím jako je na heureka.cz (vlevo "Váš názor")

P.S. herni.cz je dobrý portal a chytře vymyšlený. připomíná to tím, že je tam spustit hru, oblíbené atd.


Jinak k tomu zobrazování uvidíme až bude web v provozu. Teď se nedá soudit. Když tak kdyby jsi potřeboval server dej vědět.

______
ještě bych přidal, když se pokusím přihlásit a zadám špatné údaje, aby mě to přesměrovalo na stránku, kde mi to napíše, že jsem zadal špatné údaje a pod tím přihlašovací formulář.


Jinak celý web je vlastní tvorba a nebo je to založeno na nějakém systému?
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

galax
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 96
Registrace: 21.04.2012
S těmi komentáři máš pravdu - to tam ještě dodělám (s těmi přezdívkami)..
Tak k těm komentářům - teoreticky bych tam mohl prostě přidat další okno (stejné jako to se hrou) a udělat stejně jako byla dělaná diskuze (tam se dá reagovat na příspěvek). Takže by byly 2 zelené prostřední okna pod sebou.. Co myslíš - bylo by to řešení?

O tom ztmavení všeho kromě hry by se dalo bavit - zajímá mě, jestli by bylo efektivní nechat kromě hry také zesvětlenou reklamu, nebo by to bylo příliš otravné...

Tak to s tím přihlašovacím formulářem při špatném loginu nebude problém..

Systém je naprosto vlastní včetně administrace i všech funkcí (proto byla výstavba webu tak nákladná, ale doufám že se to vrátí)... :-)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se