Kritika stránek

nomad85
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 8
Registrace: 05.08.2011
Právě jsem spustili nový online magazín pro muže na adrese http://imen.cz. Určitě se najde nějaká chybka, články budou postupně přibývat každý den. Co na to říkáte?

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
No, tak abych to nějak shrnul

  • logo se mi nelíbí
  • web je slitý v jeden celek, chtělo by to nějak odlišit jednotlivé obsahové části webu
  • ta reklama co v pravém sloupečku bije do očí (Google AdSense) tam fakt nesedí
  • pozadí mi nějak nesedí (mám širokoúhlé rozlišení 1600x900 a vypadá to fakt divně - screen níže)
imen_nahled.png
Náhled webu

  • moc se mi nelíbí doména webu ... nemám rád anglické názvy pro české weby a tento mi absolutně nesedí

Poznámka na závěr:
Magazínů pro muže je opravdu hodně a proto si myslím, že to budeš mít těžké (neříkám, že tam nikdo chodit nebude, samozřejmě i mezi konkurencí lze vybudovat úspěšný projekt), nicméně bys měl potenciální čtenáře nějak zaujmout. Obsah webu je stejný skoro na všech magazínech a proto se zkus zamyslet a nabídnout mi něco, co na jiných magazínech pro muže nenajdu. Něco, co by mě nutilo se vrátit zpět na ten tvůj.

Sečteno podrtrženo:
Web bych zařadil do nižší střední třídy, rozhodně je tam ještě co zlepšovat počínaje grafikou a konče koncepcí samotného obsahu. Takže jako start dobrý, ale makej dál a třeba z toho jednou něco bude :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Horní tmavou lištu oddělat, odkaz na kontakt přenést do patičky. Dále jak píše Honza - ten bílo šedý přechod prodloužit, u vyšších rozlišení je to useknuté a není to pěkné. Jinak se mi to líbí.

nomad85
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 8
Registrace: 05.08.2011
Díky za názory..pozadí se musí upravit to vidím na první pohled.

Robert
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 126
Registrace: 15.07.2011
Máš nulovou návštěvnost a všude reklamy. Návštěvník se za reklamama vracet nebude. První vybuduj návštěvnost, pak nasaď reklamy. Zasaď je lépe do vzhledu.

Obsah není, jak píše Pes, stejný jako všude jinde. Je horší; chybí mu vtip a nadsázka. Lidi na tyhle magazíny nechodí pro informace, chodí se tam bavit. Ty píšeš Wikipedii.

nomad85
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 8
Registrace: 05.08.2011
Tak nulová není, vzhledem k tomu že na ostro jede web jen 3 dny, ani nečekám tisíce. Oproti jiným webům si nemyslím, že na webu je zas tolik reklamy. Obsah má kombinovat seriózní informace a zábavu, pak už je na každém subjektivně jak to vezme a co je pro něj ještě vtipné nebo už trapné. Kdo se chce jen bavit jde podle mě jinam.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
nomad85 píše:
Tak nulová není, vzhledem k tomu že na ostro jede web jen 3 dny, ani nečekám tisíce. Oproti jiným webům si nemyslím, že na webu je zas tolik reklamy. Obsah má kombinovat seriózní informace a zábavu, pak už je na každém subjektivně jak to vezme a co je pro něj ještě vtipné nebo už trapné. Kdo se chce jen bavit jde podle mě jinam.


Tady si nemusíš nic obhajovat, lidi ti podali jejich názor, který stejně obhajobou nezměníš. Takže buď si jej můžeš vzít k srdci a řídit se jim a nebo se na to prostě vykašlat a stejně to udělat po svým, pak by ale tento topic z části ztratil svůj účel
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
V reklamách bych až takový problém neviděl. Reklama ti pomůže získat lepší obraz v očích veřejnosti, byť třeba na ní skoro nic nevyděláš. Ale zase držet to v rozumné míře, všeho moc škodí. Obsah článků jsem nezkoumal, pokud jej zde kritizují, hledal bych chybu právě v něm.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Já bych měl výtku a to převážně co se týká obsahu, kterého opravdu moc není. Navštívil jsem namátkově několik článků a marně hledám nějaký text. Zaměř se více na obsah a uvidíš, že se vše zlepší. Na vzhled, logo, nebo reklamu se vykašli, to jsou věci, které jde doladit kdykoliv a lidi stejně moc nezajímají. Pokud si nemám co zajímavého přečíst, nemám důvod na webu být a ani tam chodit ;-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se