Kritika stránek

Michal Šůďa Šudřich
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 81
Registrace: 12.04.2012
Zdravím všechny WebDealery,
jelikož, je zde na webdealu kritika stránek, tak ji též musím využít.
Jaký je Váš první i celkový dojem z návštěvy mého katalogu odkazů, případně co by jste změnily a podobně..

S pozdravem,
Michal.

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Ahoj, moc pěkný a povedený design, za ten jedině kladné hodnocení. Jen škoda, že jsi jej použil zrovna pro katalog odkazů, které v dnešní době ztratily smysl. Jinému projektu by to určitě slušelo více.

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Ahoj!Musím říct, že design je mě sympatický, jen na můj vskus až moc tmavý.Například loga Wedosu jsem si všiml až po nějaké době, jelikož vse v tom stínu ztrácí.Dále si pak myslím, že pěkná hláška" katalog, který si vás udrží" je taková trošku ztracená v tom obrovském obdelníku, který je jinak prázdný. Naopak moc pěkně působí bannery na nabídku reklamy dole.Ty mě zaujaly ihned.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Mě se design moc nelíbí a to z několika důvodů. Vše je moc tmavé (světlejší a vzdušnější by bylo lepší) a takové nevýrazné a tím si člověk nevšimne hned několika věcí. Navíc při delším koukání na stránky mě z nich celkem bolí oči a zavírám.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Súhlasím s Alešom, design je dosť tmavý a dosť sa na to zle díva

Michal Šůďa Šudřich
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 81
Registrace: 12.04.2012
Všem děkuji za Vaše odpovědi.

honzasochurek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 168
Registrace: 25.04.2012
Design je opravdu pěkný a oslnil mně hned při vstupu. Možná by bylo dobré si zařídit svojí doménu :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se