Kritika stránek

calvarus
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 15.11.2011
Ahoj,
vytvořil jsem nové stránky http://www.24-lekarna.cz pro kamennou lékárnu na Mendlově náměstí v Brně a zajímalo by mě, zda se vám líbí, co by jste změnily atd. prostě aby jste mi to zkritizovali :-)

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
stránka sa mi páči po designovej stránke, jediné čo by som možno zmenil je farba písma, zdá sa mi nevýrazné

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Marek L. píše:
stránka sa mi páči po designovej stránke, jediné čo by som možno zmenil je farba písma, zdá sa mi nevýrazné


Souhlas, změnit typ písma a hlavně většípísmo, jinak pěkný web a myslím že lékárně opravdu sedí.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
mě se web líbí. A velikost písma je pro mě ok

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Milan_B. píše:
mě se web líbí. A velikost písma je pro mě ok

Co máš za rozlišení na monitoru ?
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Milan_B. píše:
1680x1050

a nepřijde ti to písmo malé ? tedy pokud máš v prohlížeči standardní velikost písma. Já mám na monitoru dvoumilimetrové blechy a při rozkliknutí detailu je popis díky fontu a podkladu s vodoznakem (či co to je) prakticky nečitelný.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Michal Šůďa Šudřich
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 81
Registrace: 12.04.2012
calvarus píše:
Ahoj,
vytvořil jsem nové stránky http://www.24-lekarna.cz pro kamennou lékárnu na Mendlově náměstí v Brně a zajímalo by mě, zda se vám líbí, co by jste změnily atd. prostě aby jste mi to zkritizovali :-)


Tak co je zásadně nepřijatelné tak #search_text { nevím co tě či "Vás" napadlo umístit tak nekontrastní border: 2px solid #123D3F; doporučuji ihned odstranit, poté bude vypadat přijatelně lépe.

honzasochurek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 168
Registrace: 25.04.2012
Nevim jestli text byl už změněn nebo je pořád stejný ale mně se zdá v pořádku.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se