Kritika stránek

mokano
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 21.06.2012
Ahoj, tak sa nám podarilo spraviť redizajn nášho webu/eshopu http://www.mokano.sk/. Požiadavka bola spraviť jednoduchý prehľadný dizajn, aby sa na webe ľahko nakupovalo. Čo na to hovoríte? Ako to na vás pôsobí? Nakúpili by ste u nás?

O spoločnosti Mokano
Mokano je slovenská značka kozmetiky. Spoločnosť sídli v Banskej Bystrici a špecializujeme sa na telovú kozmetiku. Naše hlavné produktové portfólio tvoria tieto 3 nosné kategórie:
- Oleje na masírovanie
- Gély na masírovanie
- Telová kozmetika
Mokáno kozmetika - masážny olej Čokoláska pre vašu derpinu (frajerku)!

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Obchod splní účel, klidně bych nakoupil akorát se mě při pokusu o klik na vložení do košíku tlačítko posune, podruhé už na to kliknout jde. Ještě bych doporučil prodloužit popisky u produktů aby byly lépe vyhledatelné. A ještě jedna maličkost: v kontaktu nemáte uvedeny informace jako IČO, název firmy i když v obchodních podmínkách informace jsou. Mohlo by to přidat důvěryhodnost.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

mokano
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 21.06.2012
Super, dík za reakciu a podnety.
Mokáno kozmetika - masážny olej Čokoláska pre vašu derpinu (frajerku)!

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Tak já si dovolím jiný názor!Prázdné stránky ošklivý design, nedůvěryhodnost webu, amaterské zpracování.Za mě tedy hrůza s vykřičníkem. Stránky se mě nezamlouvájí a působí hrozně.Omlouvám se za třeba tvrdou kritiku, ale pro mě fakt hrůza.Jo a narvané velké logo, nebo ikona facebooku tomu dává korunu.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
- design nevhodný pre eshop, prvý dojem po príchode na stránku je negatívny. Myslel som si, že som si pomýlil MFA s eshopom
- header, logo -> absolútne odtrhnuté od obsahu
- kvetinky ako ikonky v sidebare a na iných miestach zanechavajú dojem amaterskej práce
- sidebar splýva s pozadím
- minimum ponúkaných produktov
- stránka o nás / kontakt nepôsobia dvakrát najdôveryhodnejšie
...

BlackDart
WD Trader: 4.8/5

Příspěvky: 121
Registrace: 10.02.2012
Web sa mi na prvý pohľad zdá nedôveryhodný. Dizajn nič moc. Pri detailoch produktu sa mi zdá ten obrázok príliš veľký a taktiež neviem prečo je tam 2x pod sebou pridať do košíka. Pri pridávaný produktu do košíka (chrome) tam je nejaký problém s tabuľkami ktoré sa zobrazia.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se