Kritika stránek

PestrobarevnyClovek
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 25.09.2012
Moje první sociální síť

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Trochu bych zapracoval na grafice. Web vypadá trochu pochmurně. Přidal bych možná tančící lidi nebo kluka/holku ze sluchátkama. Jinak to vypadá celkem fajn. Tvůj systém nebo je to nějaký open-source?

PestrobarevnyClovek
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 25.09.2012
Všechno jsem to napsal rukama :o) bajt po bajtu. Server mi běží v pokojíčku. :o)) to je taky důvod toho proč to vypadá tak divně... prostě je to můj první web vůbec a ušim se to. to css přiznám se ... je boj.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
PestrobarevnyClovek: tak to mám asi uplně opačně...grafiku i css dělam skoro každy den, ale na učení programování už moc času nezbývá. Jakžtakž zvládám úpravu ve Wordpressu.
Hold se pozná, kdy dělá grafiku programátor :-D

Jirda
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 48
Registrace: 09.09.2012
Na te grafice urcite zapracuj. I kdyby jsi mel nasadit nakou sablonu:)

PestrobarevnyClovek
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 25.09.2012
Poptavka-zdarma.cz : Tak mi pojď udělat grafiku... já tam musim naprogramovat asi ještě 100000 věcí který tam chci... nemám žádný prachy, ale můžu ti nabídnout že budeš na vždy vlastníkem řekněme 10% projectcomposers protože fakt na tu grafiku nemám hlavně ani čas. Baví mě řešit fukčnost a celej ten systém... databáze.. baví mě programovat. css de naprosto mino mě.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se