Kritika stránek

Arynev
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 29.02.2012
Provozuji web http://www.serialspot.cz a nasadil jsem nový design.
Co na něj říkáte? Jedná se čistě o html a css.
Jakej máte názor na celý web?

Dík

// téma přejmenováno (Jan Paluska)

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
- zvláštne spracovanie designu
- content: absolútne neprehľadný, oči mi uchodia kade tade
- footer zarovnaný na stred a natiahnutý nadol tiež nie je zrovna najlepšia voľba
- niektoré obrázky vyzerajú biedne - roztiahnuté
- content by si mohol zarovnať, neviem či sa mi to len zdá alebo jeden obrázok máš vyššie, resp. nižšie ako iné...
etc...

Arynev
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 29.02.2012
V první řadě děkuji za reakci.
Mým záměrem bylo přehledné vypíchnutí nejnovjěších epizod. Nejedná se o běžný typ webu, čili nemůže mít "běžný" design. To zobrazování v boxech se jeví jako nejlepší. Footer kapku odsadím. Ty obrázky jsou divné, s těmi ještě něco vymyslím. Jeden obrázek je posunutý kvůli delšímu nadpisu a opravdu to nevypadá dobře.

Když jsi na web přišel, věděl si k čemu slouží? Nebo to mám nějak zvýraznit?

Dík

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Pohrál bych si s obrázkama, roztažený ksicht mentalisty a holek níže mě donutil stránku zavřít :)

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Arynev píše:
V první řadě děkuji za reakci.
Mým záměrem bylo přehledné vypíchnutí nejnovjěších epizod. Nejedná se o běžný typ webu, čili nemůže mít "běžný" design. To zobrazování v boxech se jeví jako nejlepší. Footer kapku odsadím. Ty obrázky jsou divné, s těmi ještě něco vymyslím. Jeden obrázek je posunutý kvůli delšímu nadpisu a opravdu to nevypadá dobře.

Když jsi na web přišel, věděl si k čemu slouží? Nebo to mám nějak zvýraznit?

Dík


Nie nevedel, nejak som to nerozklikával ale bolo mi jasné, že ide o nejaký film(y)/ trailery

Arynev
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 29.02.2012
Wladass píše:
Pohrál bych si s obrázkama, roztažený ksicht mentalisty a holek níže mě donutil stránku zavřít :)

Až tak?:)

Nie nevedel, nejak som to nerozklikával ale bolo mi jasné, že ide o nejaký film(y)/ trailery

Takže zvýraznit o čem je. Díky

Přesunuto do vhodnější sekce - Kritika stránek.

Omlouvám se, nevšiml jsem si.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Musíš brát v potaz, že návštěvníci si web prohlíží, pak teprve čtou. Takže pokud na mě vybafne Spartakus s ksichtem přes celý obrázek tak to moc k pokoukání není :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se