Kritika stránek

Riki
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 7
Registrace: 14.06.2012
Ahoj, nebudu to moc prodlužovat. Na těchto stránkách dělám již nějaký ten čas a chci slyšet Váš názor. Jednoduše, jak na Vás stránky působí, co je dobře a hlavně co je špatně a jak by to šlo změnit. Předem Vám děkuji za vaše cenné rady. :)

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Stránky se mě líbí :) Akorát by možná bylo dobrý dát tam nějaký fórum pro zapojení návštěvníků a místo pro pokec členů.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

lukasik
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 85
Registrace: 19.02.2011
Výrazně bych zmenšil header a to logo nějak "přirozeně" zapracovat do těch obrázků. Prostě aby tam zapadlo a nebyl to takový jednoduchý přechod obrázek>bílá>logo>bílá>obrázek

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Také bych asi zapracoval na headeru a možná bych se nějak pokusil zvýraznit menu, aby bylo více na očích (myslím to vrchní horizontální menu). Jinak ještě ta doména je dobře krkolomná :D Povedlo se mi to přeložit asi až na po 3. :D já bych si ji určitě nezapamatoval
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Mě jediné co se na stránkách zamlouvá je právě ten header. Jinak jsou takový normální nevýrazné, ale celkově to jde. Na můj vskus moc bílého místa mezi články a tím to na mě působí příliš roztažené. Obsahově je to zajímavé a i přesto, že se o tuto oblast nezajímám, tak jsem si i něco přečetl. Přidání fora jak tady bylo již řečeno by určitě prospělo. Doménu komentovat nebudu, jelikož si myslím, že horší být nemohla.

Riki
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 7
Registrace: 14.06.2012
Děkuji za názory :)

K tomu foru: podle mě by nebylo vhodný, když jde o oficiální stránky jednoho konkrétního týmu. Navíc fanoušci většinou diskutují na FB stránce.
Ke vzhledu: vzhled se bude do budoucna předělávat, takže děkuji za rady na co si dát pozor :)
K doméně: tuto doménu jsem zvolil proto, protože je to zkratka klubu. Často nás pod tímto označením (ttklublom) vyhlašují i všude po závodech, jelikož je to pro organizátory jednoduší. Myslím si, že na změnu domény už je pozdě. Už je celkem zaběhlá a lidi v tomhle odvětví si už na ní celkem zvykli.

Ještě jednou díky :)

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Riki píše:
K doméně: tuto doménu jsem zvolil proto, protože je to zkratka klubu. Často nás pod tímto označením (ttklublom) vyhlašují i všude po závodech, jelikož je to pro organizátory jednoduší. Myslím si, že na změnu domény už je pozdě. Už je celkem zaběhlá a lidi v tomhle odvětví si už na ní celkem zvykli.


Já jsem nemyslel, že je třeba doménu měnit :D jen říkám, že mi přišla kostrbatá a že takhle z hlavy bych si ji nepamatoval, je ale zase pravda, že fanoušci klubu na tom budou určitě lépe. Jinak ona se dá koupit třeba i další doména nebo dalších milion domén a všecko se to dá směrovat na jeden web, když už jsme tak u té zaběhlosti ;)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Riki
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 7
Registrace: 14.06.2012
Jan Paluska píše:
Já jsem nemyslel, že je třeba doménu měnit :D jen říkám, že mi přišla kostrbatá a že takhle z hlavy bych si ji nepamatoval, je ale zase pravda, že fanoušci klubu na tom budou určitě lépe. Jinak ona se dá koupit třeba i další doména nebo dalších milion domén a všecko se to dá směrovat na jeden web, když už jsme tak u té zaběhlosti ;)


O přesměrování vím. Je pravda, že mě to nenapadlo, ale nejsem si dost jistý, jestli by to mělo přínos. Chtělo by to zjistit, jaký výrazy lidi v souvislosti s tímto tématem zadávají. Nemyslím přímo klíčový slova, ale spíš přímo adresy, třeba nějaké zkomoleniny vytvořené z překlepů, ale i tak by to bylo podle mě malé množství. Celkově je toto téma chabé na návštěvníky oproti jiným tématům.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Doména = súhlas s webdesigndubina = zlý výber.
Samotná stránka: nič výnimočné, klasická jednoduchá koncepcia. Vedel by som si tam predstaviť viacero úprav. Menu, sidebar, nadpisy...

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se