Kritika stránek

Pepa.Chmel
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 16
Registrace: 27.10.2012
Vyproj

Je určený k plánování projektů, které je možno členit na úkoly a pod-úkoly bez omezení úrovně vnoření. Úkoly se při plánování hodnotí časem v určitém rozmezí.

Vyvíjím si Vyproj při práci, podle toho co zrovna potřebuji získat za informace. No a zdá se mi nakonec tak dobrý, že jsem si řekl, že by se mohlo něco takového hodit i dalším lidem.


Hlavní použití jsou.

    - Odhad ceny na začátku - nabuší se úkoly, u každého s odhadem nejlepší a nejhorší varianty času. Vyjde z toho jak dlouho bude projekt trvat, kolik bude stát.
    - Vedení spolupracovníků - každý má své úkoly, kde pak vidí co má dělat, kolik za to dostane, jak na tom je, a jak se trefuje do odhadu.
    - Klient vidí jak na tom projekt je, kolik bude stát, kolik bude navýšení, že se něco děje, na čem se pracuje a tak dále.
    - Šéf projektu (zakladatel) vidí co kdy kdo dělal, jak se blíží k dokončení, kolik vyplatí komu, jak je na tom projekt celkově, zdali se vejde do dohodnuté ceny, kolik jsou více-práce, a tak dále.

Přihlašovací údaje aktuálně ani nemusí představovat platnou email adresu... nic se nepotvrzuje... tudíž můžete zkoušet bez omezení z obav ze zneužití.

Další informace na http://www.vyproj.cz/page/help

Zkuste ho prosím použít (alespoň testovací účty) a pak až napsat názor ;)

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Nápad dobrý, ale zabíjí to design, který je opravdu špatný a nepřehledný. Proč jako klient nevidím hned na úvodu projekty a kolik mě bude každý z nich stát? Úkoly na úvodu jsou pro klienta zbytečné pokud má těch projektů víc, tak se mu ty úkoly budou plést a nebude vědět k jakému projektu patří. Takže ten boxík tam bude akorát zavazet.

V patičce máš VyPro © 2011 - www.vypro.cz, ale ta doména vede úplně jinam. Mimochodem, proč zrovna Vyproj? Co ta zkratka má znamenat?

Pepa.Chmel
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 16
Registrace: 27.10.2012
Citace:
Nápad dobrý, ale zabíjí to design, který je opravdu špatný a nepřehledný. Proč jako klient nevidím hned na úvodu projekty a kolik mě bude každý z nich stát? Úkoly na úvodu jsou pro klienta zbytečné pokud má těch projektů víc, tak se mu ty úkoly budou plést a nebude vědět k jakému projektu patří. Takže ten boxík tam bude akorát zavazet.

V patičce máš VyPro © 2011 - www.vypro.cz, ale ta doména vede úplně jinam. Mimochodem, proč zrovna Vyproj? Co ta zkratka má znamenat?


1. Design - Dělal jsem to pro sebe, tudíž design mě nazajímal :). Nejsem ani trochu designér. Určitě design změním, ale nejjdříve bych rád získal právě podněty jako je ten tvůj.
2. Nápad s přehledem pro klienta je skvělý! Přesně se trefuje do směru kam chci vývoj vést. Takže díky.
3. Patička - odkaz opravím.
4. Vyproj - Vývoj Projektu - vymyslet dobré jméno je prostě problém, takže pokud je nějaký nápad.. uvítám ho.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Souhlasím s tím, že design je totálně zabitý. Jinak službu jsem vyzkoušel a nápad je to rozhodně zajímavý, nicméně provedení trošku pokulhává. Všecko mi příjde strašně chaotické a neprovázané ... než se člověk zorientuje tak to opravdu pár minut trvá - a to je špatně!
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Pepa.Chmel
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 16
Registrace: 27.10.2012
Mohl by jsi to prosím konkretizovat? ty chaotické a neprovázané. alespoň něco. .. ;)

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Tak třeba hned ta úvodní stránka, všecko je slité, není vidět, co k čemu patří, potom bych v celém systému uvítal nějaké vysvětlivky, co k čemu slouží atp. vím, že je tam nápověda, ale myslím to tak, že u každého "akčního odkazu" by třeba byl otazníček a po najetí na něj by se uživateli ukázalo, co kde jak a proč. Taky by to chtělo nějak upravit design, aby bylo jasné, co patří k jakému projektu a aby se to tak nemíchalo. Zkus tento systém ukázat nějakému BFU (kamarádovi, přítelkyni, rodičům nebo já nevím komu) a počkej si, co ti na to řeknou oni :) Podle toho se potom zařiď. Jako pro osobní potřebu to špatný není, ale pokud to chceš nabízet veřejně, měl bys na tom zamakat ;)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Pepa.Chmel
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 16
Registrace: 27.10.2012
Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Pepa.Chmel píše:
1. Design - Dělal jsem to pro sebe, tudíž design mě nazajímal :). Nejsem ani trochu designér. Určitě design změním, ale nejjdříve bych rád získal právě podněty jako je ten tvůj.

Ok, co ale zlepšíš i bez nutnosti být designér je vycentrování.
U prvků <header> a <div class="main page home"> nastav margin: 0 auto;

Pepa.Chmel píše:
2. Nápad s přehledem pro klienta je skvělý! Přesně se trefuje do směru kam chci vývoj vést. Takže díky.

U tabulek nastav i různé barvy řádků, vždy světlý, tmavší, světlý, tmavý... je to přehlednější.

Pepa.Chmel píše:
4. Vyproj - Vývoj Projektu - vymyslet dobré jméno je prostě problém, takže pokud je nějaký nápad.. uvítám ho.

Aha.

PS: Citaci nastavíš v editoru znaménkem: "

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se