Marketing

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Ahoj, chystám jedny stránky které budou cílit na jednu niku, kolem které je hodně mýtú. Jeden z nich je že látka pomáha v léčení rakoviny, jak jsem studoval informace ve světě jde opravdu o neprokázaný fakt. Chtěl by jsem tedy na stránky umístit text který by na to upozorňoval.Nerad by jsem nabízel něco v rámci affiliatu, co nepomáha a dáva naději. Psát tam samozřejmě o tom fenoménu budu, jen i v článku zmíním že je to spíše nepodložená doměnka.

Myslíte si že je ok nějaký takový text napříč webem?

Informace na těchto stránkách jsou sesbírané informace o ... z celého světa. Články se snaží být objektivní na základě těchto informací.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
I kdyby si se rozkrájel a měl tam tisíce studií a referenčních podložení tvých tvrzení, vždy najdeš skupinu lidí, kteří s tebou souhlasit nebudou protože oni budou mít zase studie potvrzující opak. Je to asi jako s léčebným účinkem konopí ve vztahu k rakovině, také dělí lidi na dvě skupiny, ty kterým pomohl a ty kterým nepomohl. Ty se můžeš rozhodnout podle sebe, do které skupiny se řadíš. Takže směle do toho :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
Necynicky čistě obchodně si myslím, že v tomto případu prodává i naděje klidně to tam zmiň.
Za mě nic pokazit nemůžeš naopak si myslím, že získáš.
Pokud by jsi psal například o zvětšení penisu je to něco jiného…

martinecek2000
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 110
Registrace: 07.06.2013
wico píše:
Necynicky čistě obchodně si myslím, že v tomto případu prodává i naděje klidně to tam zmiň.
Za mě nic pokazit nemůžeš naopak si myslím, že získáš.
Pokud by jsi psal například o zvětšení penisu je to něco jiného…

Teď jste mi připomněl jedu krutou realitu se známým...Nějací lidi mu namluvili přípravek na zvětšení penisu,stálo to 80$ a nakonec mu přišla jenom lupa v novinách :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se