Marketing

MND
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 22.07.2014
Dobrý den,

chtěl bych vám představit nový affiliate program od Moravských naftových dolů, který byl spuštěn v síti Commission Junction. MND je největší těžařská společnost v ČR, která těží ropu a zemní plyn na jižní Moravě. Náš Plyn z první ruky (přímo od těžaře) nabízíme od začátku roku i českým domácnostem. Náš affiliate program nabízí následující výhody:

-zajímavý systém odměňování na bázi leadů (od 100 do 700 Kč/lead). Podrobné schéma provizí si můžete stáhnout zde: http://www.mnd.cz/data/file/OTcucGRm
-bannerové formáty a widgety s aktuální kampaní a textové odkazy
-platnost cookies 45 dní

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat na affiliate@mnd.cz

Přihlásit k affiliate programu se můžete zde: https://signup.cj.com/member/brandedPublisherSignUp.do?air_refmerchantid=4303491

Pomozte nám propagovat unikátní projekt Plyn z první ruky.

MND

sApps
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 41
Registrace: 02.01.2014
Affiliate program od Vás vypadá docela zajímavě, ale zajímali by mě konkrétní podmínky. U obdobných společností jsem narážel na poměrně častý problém, že byly zakázany porovnávcí portály typu sFinance. Možná jsem to nestudoval pořádně, ale je toto povoleno? Pokud ano, začínám o tom přemýšlet. Jinak cookies 45 dní mi připadá až moc málo. Chápu, že neomezené cookies asi nebudou, ale chtělo by to trochu navýšit. U tady toho oboru se lidi rozhodují v řádu měsíců (počítal bych tak, že 10-15 % provede konverzi hned, víc jich nebude). Jinak docela zajímavé.

MND
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 22.07.2014
Dobrý den. Děkuji za reakci. Srovnávače energií jsou pro nás naopak zajímavým zdrojem konverzí, protože z našich průzkumů vyplývá, že naprostá většina zákazníků je v období změny dodavatele navštíví. Takže s tímto není problém. Platnost cookies je standardní pro CJ síť, ale můžeme to například po měsíci přehodnotit a navýšit ji. Jinak jsme v rámci affiliate programu otevřeni i nestandardní spolupráci co se týče reklamních formátů apod. Neváhejte se na nás obrátit na affiliate@mnd.cz. Díky a mějte se.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se