Marketing

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Zdravím. Nevíte někdo o dobrém affiliate systému? připište případně i ceny a výhody. Ideálně něco podobného co používá např. Crediton.

Potřebuji pro produkty: půjčky, povinné ručení, pojištění bytu a domácnosti ...

Majitelům stránek s touto tématikou nabízím i možnost spolupráce.

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Na povinné ručení mohu doporučit http://epojisteni.cz
naopak u http://www.povinne-ruceni.com/ se mi moc nedaří, návštěvníci jsou ale nic neobjednají.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
idp: díky. asi jsem to špatně napsal. chci provozovat vlastní affiliate...poptávky zpracováváme přímo my.

Myslím, že ta úspěšnost je u 1.webu větší, protože je systém mladší - není na něj připojeno tolik affiliate partneru a tím je menší konkurence u poptávek - přeci jen dostane provizi jen ten první. Stejně tak je to napšíklad u espoluprace a dalších. jak nemas web mezi prvnima nebo alespon web s velkou navstevnosti, tak toho moc neprodas.

Y2K.bug
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 86
Registrace: 23.02.2012
Nechceš zkusit AffilBox? Jede na nás třeba Měšec: https://garantovanapenze.mesec.cz/texty ... ry&a_cam=1, nebo Hypo Půjčky: http://www.hypo-pujcky.cz/affiliate-pujcky/
Náš AffilBox umožňuje komukoliv rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt.
Podívejte se také na můj blog.
 Jaký byl rok 2023

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Mário, když jsme u toho Měšce a Affilboxu, proč Affilbox v kampani Měšec nezobrazuje počty zobrazení banerů?
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Y2K.bug: dík. ten system uz jsem videl. chtel bych neco maximalne korektniho k affiliate partnerum. zkusil jsem i spolupraci jako affialte partner a s zadnym systemem jsem spokojeny nebyl. hlavne s nedostatecnou informovanosti stavu poptavek, kde i po 3 mesicich je stale castka ve stavu "nevyrizeno" nebo "nerozhodnuto".

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Jo takhle, tak v tom případě jako affiliate partner preferuji Post Affiliate Pro, které má nejvíce funkcí, ale zase se musí fungovat dobře, dost často je vidět nějaké polofukční řešení. Systém co má eSpoluprace a AffilBox taky asi nejsou špatný a to z důvodu, že se mě nepodařilo narazit na nefunkční verzi ale zase nemají tolik funkcí no. Hlavně ne nic jako má Invia :D
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
Poptavka-zdarma.cz píše:
Y2K.bug: dík. ten system uz jsem videl. chtel bych neco maximalne korektniho k affiliate partnerum. zkusil jsem i spolupraci jako affialte partner a s zadnym systemem jsem spokojeny nebyl. hlavne s nedostatecnou informovanosti stavu poptavek, kde i po 3 mesicich je stale castka ve stavu "nevyrizeno" nebo "nerozhodnuto".


Cesta vede jinudy, nastane čas kdy se konečně všichni vyserou v CZ na půjčkové jak se tomu říká provizní systémy a nasadí místo jejich kódů PPC.
Pak teprve si začnou provozovatelé (jezdících například v rezavém Opel Vectra z roku 199x… Ahoj kecko), pochybných systémů a to nejen půjčkových v Čechách Vážit blogerů a svých partnerů jako je tomu ve světě.
Nasaď pořádně PPC, máš tam sklik využij maximálního počtu reklamních ploch na stránku, odliš barvy a vyber, co největší formáty šikovně je umísti, zvýrazni. Nechápu, proč se každý snaží PPC kódy maskovat. Jako například ty na tom tvém webu co máš podpisu, využij WPinsert plugin, nelenoš, piš, linkuj a vyděláš rozhodně daleko víc, bez nervů a doprošování o peníze.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
wico: hele, je to byznys jako každý jiný...dal připravuju povinne ruceni a pojisteni a hypoteky...proste cim horsi doba, tim lepe se dari marketingu

Y2K.bug
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 86
Registrace: 23.02.2012
freez - Protože to tam nemáme implementováno. Podavač bannerů jsme vyřadili, takže se linkují napřímo a nezaznamenávají se počty. Ale chystáme přechod na trošku jinou architekturu a nahodíme to zpět. Počítání možné je, ale to je nutno použít trošku jiný kód.

poptavka - korektnost ale nezáleží na systému, ale na obchodníkovi, který tu provizi schvaluje.

idp - co třeba využíváš na PAP co my nemáme? PAP má mraky funkcí, ale nikdo je neumí využít :D Já vím o jediné, kterou jim závidím, ale už ji řeším :)

wico - bych rád někdy potkal webaře co na PPC vydělává 100k+ / měsíc - v tomto je affiliate mnohem výhodnější. Když si to přepočteš na kliky ty provize tak ti vychází vyšší desetikoruny.
Náš AffilBox umožňuje komukoliv rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt.
Podívejte se také na můj blog.
 Jaký byl rok 2023

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Mário dík za vysvětlení, alespoň v tom nemusím hledat nějakou chybu, já si tedy zobrazení měřím sám a prokliky taky, ty sedí, jen mi to přišlo divné, že to nepočítá.

Ad PPC vs Affil, ono to záleží na tématu, když vezmu affil cestování, momentálně mám průměrnou cenu za klik 11,50 a PPC je cena za klik 3,05 takže velký rozdíl, jenže taky se musí brát v potaz affil partner, Invia má třeba u mě daleko nižší cenu za proklik, než třeba Studen Agency, New travel byl někde mezi. Ale zase u pojištění mám cenu za proklik o malinko vyšší na PPC, takže je to podle mě dost individuální a chce to zkoušet, když tam nejde affil, vyzkouším PPC a naopak.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Y2K.bug píše:
idp - co třeba využíváš na PAP co my nemáme? PAP má mraky funkcí, ale nikdo je neumí využít :D Já vím o jediné, kterou jim závidím, ale už ji řeším :)

nejvíce mě shází provize z podpartnerů a uznání konverze bez affil id v odkazu, ale to už jsem vyřešil přesměrováním, jinak třídění reklamních prvků či jak to nazvat je také propracovanější a např. u cestovek které mají stovky reklamních prvků to je také velké plus
ale zase na druhou stranu musím uznat, že váš systém je vidět funkční, to u konkurenčních se dost často vidí pouze polofunkční řešení
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Y2K.bug
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 86
Registrace: 23.02.2012
idp - provize z podpartnerů máme - jednu úroveň
- třídění reklamních provků máme pokud jich je více než 10, tak se ti zobrazí vybírátko velikosti a vyberou se ti jen ty ve velikosti co si vybereš
- konverze bez affil ID máme, dokonce řešeno 2 různými způsoby (je jen na vlastníkovi AffilBoxu, které způsoby zapne, celkem máme 3)

Spíš je to o tom nastavení toho systému a managerovi co to vede. Stejně jako u eshopu není problém třeba Prestashopu, že shop neprodává, ale vlastníka eshopu, že nasadil blbou šablonu, nebo že se o zákazníky nestará atd. Podobně je to i s affiliate systémem.

Co dál? :D
Náš AffilBox umožňuje komukoliv rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt.
Podívejte se také na můj blog.
 Jaký byl rok 2023

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Mário pokud affilbox podporuje odkaz bez parametru, nechápu proč ho provozovatelé nepoužívají, budeš jim muset udělat osvětu :-) No a nebo někde, pokud to není udělat osvětu toho, co vše affilbox umí a oni už si blogeři toho provozovatele dotlačej k tomu aby to zapnul :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Aha, díky za ujasnění, opravdu jsem si myslel, že toto AffilBox neumí a ono to je na straně provozovatelů co to nemají povoleno/zprovozněno.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Y2K.bug
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 86
Registrace: 23.02.2012
freez - hele to je dobrej nápad to vzít, přes provozovatele :D

- on je tam pak trošku opruz s tím, že si musíš registrovat svůj web, aby se dokázalo trackovat, že ty konverze jsou opravdu dvé. A pak zase nastává problém, že tyto odkazy nelze používat v emailech, PPC, na Facebooku atd. a když si toto ten provozovatel přečte, tak se zhrozí, že by mu to přineslo moc práce to někomu vysvětlovat a nepovolí to.
Náš AffilBox umožňuje komukoliv rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt.
Podívejte se také na můj blog.
 Jaký byl rok 2023

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Tak to chce osvětu, sám víš jak to chodí, zaregistruji si web, to je práce na pár minut, ale pro affil odkazy do meilu atd, používám stále odkaz z parametrem, už jen z toho důvodu, abych ho mohl sledovat. Tohle je právě ta výhoda kombinace odkazování bez a s parametrem. Navíc ten hvězdicový systém co má Post Affiliate Pro je dobrej, odkaz bez parametru platí pro celou doménu a subdomény a do meilu použiješ odkaz s parametrem, pokud chci sledovat určitou pozici, třeba baner, tam si dám odkaz s parametrem abych ho mohl sledovat a je to, navíc i když jde o odkaz bez parametru, ve výpisu URL vidíš z jaké stránky ten proklik je, takže sledování není problém. ID používám jen když měním pozici baneru na jedné stránce, abych věděl, která je lepší, jinak parametr není potřeba.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
Y2K.bug píše:

wico - bych rád někdy potkal webaře co na PPC vydělává 100k+ / měsíc - v tomto je affiliate mnohem výhodnější. Když si to přepočteš na kliky ty provize tak ti vychází vyšší desetikoruny.


Já jsem psal o půjčkových webech jako například co má v podpisu ten který založil příspěvek. Pokud jsem to pochopil správně hledá partnery jak píše - dobrý affiliate systém, který poskytuje půjčky a na to jsem si napsal svůj názor.
Pokud hledá systém, který mu umožní provozovat vlastní affiliate tak je to samozřejmě jinak a to vůbec nechci řešit…. špatně pochopená diskuze ode mne sry

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se