Marketing

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Zdravim. jaké atributy mají největší vliv pro SEO? (můžete sem dát i nějaké odkazy na články)

hlavně se mi jedná o atributy -obsažení klíčového spojení v názvu domény a stáří domény

....uplně zde vynechte onpage faktory - ty jsou snad znamé pro každou seo-lamu :-D

Michal Kubíček
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 240
Registrace: 27.09.2011
Klicove slovo v domene ma silu presne 3.432 bodu a stari domeny 6.765 bodu. Dalsich atributu je asi 2000.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Michal Kubíček: dík. přesně tohle jsem potřeboval vědět. si možná koupit i tvojí knížku - přemýšlím, kterou o SEO si koupím :-D

Jedná se mi o to, že spousta webů je starších, ale nemají aktualizovaný obsah. A zjistil jsem, že moje weby Seznam.cz posouvá před ně, cože mě těší, protože tenhle systém nutí majitele na webu pracovat.

Michal Kubíček
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 240
Registrace: 27.09.2011
Tak mozna jsem mel post nejak oznacit <ironic>.

Jde o to, ze kazda odpoved na takovou otazku je spatna. Vytrhavat jednotlive atributy z kontextu je spatne. To, o cem mluvis muze mit 10 jinych pricin.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Michal Kubíček: tak řekl bych, že SEO mají tyhle weby hodně dobré. mám weby na téma půjčky a tam je konkurence celkem dost vysoká. i přes to moje weby lezou nahoru. dnešní výpis stavu zase (+) ve statistikách. (-) maji jen mikrosite, které dávám na domény 3. řádu - ty ale zase hodnotí dobre Alexa a google - protože mají rádi starší domeny a textově obsáhlejší weby.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se