Marketing

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Dobrý deň,

máte nejaké skúsenosti so system backlinksgenius ? Vyplácajú ? Ako dlho trvá vyplácanie ?

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Zatím jediná pozitivní věc co jsem zjistil je hezký systém na kontrolu ranků, včetně grafů :)

Mám tam 8 lidí pode mnou a někteří něco málo vydělali. Jestli vyplácí nevím, ještě jsem o výplatu nezažádal. U jejich dalšího projektu PostsGenius jsem žádal o výplatu 9. května. Stále čeká na schválení administrátorem takže nemůžu posoudit.

Co jsem zkoušel oťukávat tak za jeden link GPR 2 je 0,17 CZK, za GPR 1 je 0,145 CZK. Lepší se mi tam dávat nechce :) Pokryto je 3 - 5% článků (z doslechu). Takže si to můžeš zkusit spočítat.

Jinak se prý osvědčila kombinace BG + PR web. Ale to nevím, ten můj jeden na to mám příliš rád :)

Problém je i umístění společnosti v Anglii + jsou neplátci DPH. Tvrdí, že se stát plátci nemusí ani když fakturují plátci u nás. Ani ten komu vyplácí se plátcem stát nemusí. Mají na to i posudek. Ovšem jak to projde u FU těžko posoudit. Sám nevím kam zařadit peníze až dorazí výplata a co s tou DPH.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Ďakujem za odpoveď, mám tam zapojené weby a dáva to celkom slušné peniaze, výplatné minimum som dosiahol ale vyplatiť sa dá len cez MB a netuším ako to neskôr riešiť v účtovníctve. Taktiež by som rád vedel, či vyplácajú a či vôbec sa oplatí daným systémom zaoberať.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Takže pokud oni nejsou plátci, pošlou ti dejme tomu tisíc korun a ty plátce jsi, budeš muset odvést DPH jestli se nepletu? Které si budeš muset vzít z té tisícovky.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Marek L.: V nastavení je možné zadat bankovní účet.

feez: já to tak plánuju udělat. Ale nevím jestli fakturu vystavit na 1000 CZK včetně DPH anebo 1000 CZK bez DPH. Vzhledem k tomu, že po mě nechtějí fakturu tak uvažuju jestli budu vystavovat fakturu anebo zjednodušený daňový doklad.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
No právě, pokud nechtějí fakturu a ty jim vystavíš doklad na 1200, tak se podle mě budou škubat, když vystavíš fakturu na 1000 bez dph a oni ti pošlou jen tu tisícovku, je to zase problém. Podle mě pokud nechtějí fakturu, což je ale divné, protože fakturují podnikateli, to by mě zajímalo jak si to oni budou dávat do daní. Osobně bych jim na zkoušku poslal fakturu na 1000 kč bez DPH, vypočetl DPH a jako cenu k zaplacení normálně napálil 1200,- jako by prostě ta provize byla bez daně, uvidíš jestli se ozvou. Pokud ti budou chtít prostě poslat jen 1000,- bylo by asi dobrý udělat fakturu na 1000,- s DPH, takže 833,- bez DPH abys pak neměl problém ty ve svém účetnictví. Bohužel to DPH dotuješ z vlastní provize.

Tohle je například jedna z věcí, podle které teď vybírám partnery pro affil atd, pokud mi dají 2% plus DPH, jako třeba Studen Agency je to OK, pokud je to i s daní je to na prd.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Celý systém je dosť nedoriešený.

Drago: pozeral som nastavenia a pri vyplatení na Slovensko mi umožňuje vybrať len MB.
Skúsim ešte podporu.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Marku prosímtě co to je MB ? nějak nejsem v obraze :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
freez píše:
Marku prosímtě co to je MB ? nějak nejsem v obraze :-)


Jedná sa o elektronickú peňaženku: https://www.moneybookers.com/app/

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
asi myslí Moneybookers.com
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Aha, a já pořád přemýšlel co to je :-) Nicméně pokud pro SK neuvádějí jinou variantu proplacení je to více než divné.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
To je jeden z dôvodov, prečo sa pýtam.

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Zkus jim napsat. Na dotazy ohledně technických záležitostí reagují celkem svižně. Já u PostsGenius taky neviděl jinou možnost platby než MB a byla to chyba v systému.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Drago píše:
Zkus jim napsat. Na dotazy ohledně technických záležitostí reagují celkem svižně. Já u PostsGenius taky neviděl jinou možnost platby než MB a byla to chyba v systému.


ďakujem za odporučenie, vyskúšam.

hexageek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 147
Registrace: 22.03.2011
pokud nejsou platci DPH tak jim to moc za ten 1 rok netoci..

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se