Marketing

georgejc
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 23
Registrace: 02.01.2012
Nevíte někdo na jak dlouho facebook dává ban na přidávání komentářů? Už ho mám přes měsíc, někde jsem, zjistil, že maximální trest je na 1 měsíc. Nebo už je jenom řešením založit nový profil?

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Podle mě je to asi tím, jak moc jsi porušil pravidla a také kolikrát.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
No, ale opravdu zrušit a ne jenom deaktivovat.
Bohužel data tam už zůstanou navždy.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

georgejc
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 23
Registrace: 02.01.2012
Tak mně nejde ani o zrušení, ale abych mohl na fb normálně fungovat a přitom jsem pravidla nijak výrazně neporušil a navíc to bylo poprvé

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
No fb to je kapitola sama o sobě. Neřeš ho. raději žij reálný život.
Mám otázku k čemu ti je?
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
georgejc píše:
Nevíte někdo na jak dlouho facebook dává ban na přidávání komentářů? Už ho mám přes měsíc, někde jsem, zjistil, že maximální trest je na 1 měsíc. Nebo už je jenom řešením založit nový profil?


Proč jsi dostal ban? za reklamu v komentářích nebo jich bylo tolik?

georgejc
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 23
Registrace: 02.01.2012
dal jsem cca 20 stejných komentářů během 5 minut

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
georgejc
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 23
Registrace: 02.01.2012
Mac píše:
třeba tě teď mají za spam búta :D

jestli nejde o osobní FB, založ nový a dělej jim tam bordel dále, na FB jedině takhle ;-)


Právě, že jsem tam nedělal bordel nějaký spamování, pouze jsem řešil na fb reklamaci s neochotnou protistranou a z důvodu
neodpovídání z jejich strany jsem jim tam hodil něoklik stejných příspěvků. Je blbý, že se jedná o můj profil. Já teda chápu dočasný trest, ale doživotí
za takovouhle blbost?

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
marieke
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 138
Registrace: 14.09.2012
Měl jsi jim tam dát krvavé video s uřezanýma hlavama ;-) To je podle FB totiž v pořádku ;-) Což mě velice pobavilo, když jsem dostala 3x ban za příspěvky, ve kterých nebylo jediné sprosté slovo, výhrůžky, nesnášenlivost ani nic, co by porušovalo zásady komunity...ale zobrazování násilí je ok :)

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Fb má vlastní pravidla a vždy se řídí, tak jak je to nejvíc výhodné pro něj ;)
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

dokec
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 258
Registrace: 15.07.2012
jako taky uz sem mel takovy ban, ale tak jak avizovali, tak asi po tydnu, to bylo OK + nejake ty denni tresty :D

muzu vam rict, ze FB je hodne silna vec na propagaci,reklamu a da se to delat zdarma :D

skupiny typu Ordinace, Ulice, Láska je krásná, Nemusím,už ho vidím a podobné, Kaufland, Nesnáším smrad v MHD a podobny...tak to je hotový ráj na potenciální fanoušky filmů, receptů, atd :) mrzi me, ze jsem v dobe boomu FB nemel podobne aktivity a nevymackl z toho vice, nezalozil neco podobneho...mohl jsem mit pasiv prijem jen za postovani prispevku - vsak to sami vidite, vyuzivaji to hodne slevove portaly, a velke subjekty jako reklamu

ale jako vše to chce čas, píli a důvěru v to, že to k něčemu bude....

já mám třeba za pár měsíců samovolně 500 fanoušků a jsem si jistý, že jsou pro mě přínosnější, než když bych to zaplatil kreditkou, nebo nechal přivést od některých těch 1000fans za stovku apodobně...

takže tolik k tomu ode me, urcite ti to zrusi a kdyz ne, tak jim urcite odpovez v tom dialogovem okne, nehrozi dozivoti :)))

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
dokec
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 258
Registrace: 15.07.2012
neee nehraju :) kdysi jsem hraval online FootballArenu a drive Liga 97/98, CSM, FM 02-12, FIFU ,PES, vsecko proste co ma s fotbalem neco spolecneho, ale toto zrovna ne .)

siva01
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 37
Registrace: 09.05.2012
Délka banu se zobrazuje při pokusu se nalogovat. Já měl nejdelší také měsíc. Každopádně tu máme i Google Plus, či Twitter. Není nutné číst reklamu na Facebooku, když o to Facebook nestojí ;)
Starám se o prodej a online marketing chladící techniky Liebherr.
Píšu blog o online marketingu SEOwebmaster.cz
 Nástroje pro SEO a linkbuilding

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se