Marketing

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Zdravim,

pred nedavnem jsem se ptal, za kolik prodavate odkazy na svych webech marketing/kolik-prodavat-odkaz-t2398.html a dnes jsem pridal na webdealu nabidku na prodej odkazu do konce roku 2012, viz. toto vlakno prodej-odkazu/odkazy-webu-zamerenych-prodej-letenek-usa-anglie-t2476.html

Myslite si, ze jsem nastavil cenu spravne s ohledem na ranky webu a podstranek?

Coe
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 33
Registrace: 24.02.2012
Osobně bych za to dal 100kč/měsíc. Víc by to pro mě nemělo hodnotu.

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Coe píše:
Osobně bych za to dal 100kč/měsíc. Víc by to pro mě nemělo hodnotu.

100kc za oba weby vcetne podstranek? Neni to trochu malo, kdyz se jedna o odkazy ze stranek s celkovym hodnocenim PR 16 SR 12

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Není, musíš je brát jako dva weby, je jedno jak jsou na tom podstránky, odkaz z webu kde je 5 podstránek viz letenky do Anglie prodáš i v případě že bude odkaz na všech podstránkách tak maximálně do 200 kč za odkaz na měsíc, abys prodal jako že na každé podstránce odkaz to se ti podle mě nikdy nepovede. Rozumné by bylo udělat na hlavní straně odkazový box s možností obalit odkaz textem a chtít za něj dejme tomu 150 kč za měsíc, tam vidím reálnou možnost že to prodáš a při rozumném počtu například 5-7 odkazů si web udrží nějakou váhu, navíc dnes jsou vyhledávače čím dál víc alergické na velký počet odkazů právě z patiček z jedné domény, takže jeden odkaz s textem, nebo ještě lépe jeden odkaz v textu na stránce bude mít větší hodnotu, než když to namrskáš do každé podstránky. Pouvažuj o tom.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Coe
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 33
Registrace: 24.02.2012
stephan píše:
100kc za oba weby vcetne podstranek? Neni to trochu malo, kdyz se jedna o odkazy ze stranek s celkovym hodnocenim PR 16 SR 12


tady stojí odkaz 50č http://www.newsportal.cz/ má to 10x větší ranky i s podstránkami jak to děláš ty..., což absolutně nechápu, ale neřešit. Má to 100x více indexovaných stránek. A je to 5x lepší odkaz než z tvých webů.

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
freez píše:
Není, musíš je brát jako dva weby, je jedno jak jsou na tom podstránky, odkaz z webu kde je 5 podstránek viz letenky do Anglie prodáš i v případě že bude odkaz na všech podstránkách tak maximálně do 200 kč za odkaz na měsíc, abys prodal jako že na každé podstránce odkaz to se ti podle mě nikdy nepovede. Rozumné by bylo udělat na hlavní straně odkazový box s možností obalit odkaz textem a chtít za něj dejme tomu 150 kč za měsíc, tam vidím reálnou možnost že to prodáš a při rozumném počtu například 5-7 odkazů si web udrží nějakou váhu, navíc dnes jsou vyhledávače čím dál víc alergické na velký počet odkazů právě z patiček z jedné domény, takže jeden odkaz s textem, nebo ještě lépe jeden odkaz v textu na stránce bude mít větší hodnotu, než když to namrskáš do každé podstránky. Pouvažuj o tom.


Ja je beru jenom jako 2 weby, ale kdysi jsem videl, ta lidi prodavaji odkazy na kazde podstrance zvlast, kdyz se jedna o html minisite. Nevadi, takze si myslis, ze je realnych napriklad 150kc za jeden web? S moznosti nakupu za 250kc na obou webech?

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Ano, tam bych viděl reálnou šanci to prodat, pokud dáš zajímavou cenu za odkazy například na půl roku, dejme tomu za 600kč za jeden web, je tam daleko větší možnost a méně práce s prodejem a sháněním kupců. pak můžeš vymýšlet další možnosti finančního zhodnocení webu, pokud chceš mít odkazy rychle prodané dej je za 100 na měsíc, nebo za 500 na půl roku a uvidíš, i tak to při 7 odkazech budou slušné finance, které bys mohl ideálně dále investovat, možností je více.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
freez píše:
Ano, tam bych viděl reálnou šanci to prodat, pokud dáš zajímavou cenu za odkazy například na půl roku, dejme tomu za 600kč za jeden web, je tam daleko větší možnost a méně práce s prodejem a sháněním kupců. pak můžeš vymýšlet další možnosti finančního zhodnocení webu, pokud chceš mít odkazy rychle prodané dej je za 100 na měsíc, nebo za 500 na půl roku a uvidíš, i tak to při 7 odkazech budou slušné finance, které bys mohl ideálně dále investovat, možností je více.


Diky za nazor. Ja jsem na zacatku mel trochu jinou cenu, ale pak jsem to predelal. Pokud se nikdo neozve, tak budu muset snizit cenu. Do konce dubna jeste casu dost.

-- 17. 04. 2012 18:34 --

Cena zmenena.

Mesicne 250kc za odkazy z obou webu. Celkove 2000kc za 8mesicu (do konce roku)

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Cena na daných weboch bola docela vysoká. Druhá vec je, že pokiaľ oslovíš dostatok ľudí, tak nájdeš aj takých, ktorí to za takú cenu kúpia. Otázne je, či sa ti oplatí tráviť čas hľadaním vhodného inzerenta alebo sa oplatí znížiť cenu.

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Tak cena opět upravená, tentokrát již napořád. Cena od 65kč za měsíc.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se