Marketing

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Ahojte,

chtěl bych Vás poprosit o vyplnění dotazníku na téma: Jak vytvořit banner, aby oslovil návštěvníky i přes bannerovou slepotu? Vím, že dotazník není úplně nejkratší a není úplně ideálně zpracovaný, ale i přes tento fakt doufám, že si 3 minutky najdete: http://blog.kvasnickajan.cz/jak-vytvori ... u-slepotu/ Výsledkem bude hodnotící článek s koláčky a infografika. Pokud máte možnost sdílení, tak také budu rád. Děkuji moc!

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
dotazník jsem vyplnil a odeslal :-D

PS: jinak nesnášim uvítání typu Ahojík, Ahojky, Ahojda, Čahojky-pahojky apod. Probuh, kdo to vymejšlí? :D

Lukaaashek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 226
Registrace: 04.03.2012
alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Máš to vyplněné ;-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

xmrnv100
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.25/5

Příspěvky: 281
Registrace: 08.09.2012
Kdy dotazník uzavřeš? Po dosažení x vzorků nebo za y dní? Kdyžtak dosaď konkrétní čísla za x a y :-)

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Vyplněno, akorát mě nenapadá jak mě dojdou výsledky když jsem odpověděl na otázku zda chci poslat email s výsledkem "ano" :D
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
idp: Hodím pak výsledky i zde :)

Uzavřít bych to chtěl příští týden v období po-st, dle času a především dle počtu odpovědí. Zatím se mi nepodařilo domluvit sdílení tohoto dotazníku, které jsem měl slíbeno, ale pořád na tom pracuji :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se