Marketing

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Mám databázi asi 2k emailů kde cílovka jsou majitelé webových stránek a souhlasily se zasláním reklamních emailů.

Otázka zní. Jaké reklamní emaily této cílovce se vyplatí?

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Určitě reklamní maily obsahující zprávu z oboru webových stránek a jim podobných. Na emailing s parfémy jich moc neproměníš na návštěvníky.
Samozřejmě záleží odkud tyto emaily jsou, u katalogů bývá vyšší zastoupení ,,mrtvých´´ emailů, tedy emailů, kam mail sice přijde, ale nikdo si jej nepřečte.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Otakar má pravdu, když to vezmu z vlastního pohledu, tak skoro všude, kde to po mě chce registraci, tak podstrkávám emaily na bordel.
Bordelem myslím spam, obchodní sdělení atd. prostě to co nechci, aby mě otravovalo. Takto to dělá více lidí.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
No to já sice taky. Nicméně čas od času ty maily projdu a na některé se i podívám :)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak to já zase ne, dvě kliknutí a emaily jsou v trapu :-) Mě totiž stačí to, co chodí na můj používaný email.

Hlavně když to tak vezmu, mám cca kolem 40 emailů, to bych nedělal nic jiného, než je projížděl
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se