Marketing

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Zdravím. Hledám nějaký schopný prográmek nebo službu pro email marketing (nabídkový/obchodní email). Nevíte někdo o něčem? nejlíp open-source systém nebo i plugin Wordpressu.
Díky!


PS: můžete zasílat i tipy na placené služby

Michal Šůďa Šudřich
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 81
Registrace: 12.04.2012
Poptavka-zdarma.cz píše:
Zdravím. Hledám nějaký schopný prográmek nebo službu pro email marketing. Nevíte někdo o něčem? nejlíp open-source systém nebo i plugin Wordpressu.
Díky!


Pro Wordpress není problém vyhledat několik pluginů na http://wordpress.org/extend/plugins/sea ... ting&sort=

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Michal Šůďa Šudřich píše:

Pro Wordpress není problém vyhledat několik pluginů na http://wordpress.org/extend/plugins/sea ... ting&sort=


Díky. díval jsem se. Většinou to chce potvrzující email nebo registraci příjemce. Souhlas se zasláním ale již mám přes mé weby. Nějaké zkušenosti s konkrétním systémem nemáš? díky a dávám +.

PS: nejlíp, aby to mělo nejaký zásobník (databázi) na emaily.

Michal Šůďa Šudřich
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 81
Registrace: 12.04.2012
Poptavka-zdarma.cz píše:

Díky. díval jsem se. Většinou to chce potvrzující email nebo registraci příjemce. Souhlas se zasláním ale již mám přes mé weby. Nějaké zkušenosti s konkrétním systémem nemáš? díky a dávám +.


Potvrzení jsou bohužel u většiny. Neměl sem tu možnost, nebo spíše ani nebylo potřeba prozkoušet jednotlivé pluginy co sou tam, ale pokud se projdou a postupně vyzkoušejí určitě se odpovídající plugin najde. Za + samozřejmě díky.

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Používám tento plugin Wysija Newsletters http://www.wysija.com/ a jsem plně spokojen.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
webdesigndubina píše:
Používám tento plugin Wysija Newsletters http://www.wysija.com/ a jsem plně spokojen.


Díky (+). nějak mi to nepobrala paměť WP, tak se s tím ještě trochu peru...uvídíme

Luxato
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 46
Registrace: 01.12.2010
Díky (+). nějak mi to nepobrala paměť WP, tak se s tím ještě trochu peru...uvídíme


To bude hostingom, u koho ho máš?

Y2K.bug
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 86
Registrace: 23.02.2012
Já používám SmartEmailing.cz a nemůžu než vynachválit!
Náš AffilBox umožňuje komukoliv rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt.
Podívejte se také na můj blog.
 Jaký byl rok 2023

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
" Y2K.bug: Já používám SmartEmailing.cz a nemůžu než vynachválit! "
- taky jsem o to přemýšlel, jen mi to připadá celkem drahé.

"Luxato: To bude hostingom, u koho ho máš?"
- vzhledem k tomu, že mám několik webů, tak mi jde o cenu. Používám Gigaserver a tarif Praktik za 10Kč/měs. - až 5 databází. Vím, že to je hostingem a limitovanou pamětí pro ten tarif, ale nebudu si to zatím zvyšovat. Nejdřív zkusim najít něco jednoduchého a účinného. Klidně i externí službu.

Jinak díky za rady a zkušenosti. Chodí mi do mailu denně několik spamů - i pravidelně. takže myslím, že podobný typ prodeje má budoucnost. Jen to nemám za účelem spamování, ale rozesílání informačního bulletinu.

Y2K.bug
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 86
Registrace: 23.02.2012
Tak záleží kolik máš kontaktů a kolik toho chceš rozesílat. Ale to trackování a statistiky mi ušetřily už tisíce korun. Rozeslání poslední kampaně 270Kč, výdělek 4.500Kč, takže pohoda :-D.
Náš AffilBox umožňuje komukoliv rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt.
Podívejte se také na můj blog.
 Jaký byl rok 2023

Luxato
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 46
Registrace: 01.12.2010
Ja tak isto používam Gigaserver a mal som ten istý problém s pamäťou ako ty.
Napísal som im na podporu, zvýšili mi to a všetko už išlo normálne.
V Gigaservery majú na každom webhostingovom tarife nastavenú maximálnu pamäť, ktorú môžeš využiť.
Používam tarif "Mini

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se