Marketing

basti
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 352
Registrace: 21.11.2011
Jelikož se mi sešly různé názory (kritika) na můj web, rád bych si to trochu ujasnil. Na svém webu www.burival.com mám nabídku + portfolio fotek, ale zároveň tam mám osobní blog, který je zřejmě až moc upřimný. Takže kdo máte chuť, zkuste mi napsat váš názor. Jde o to, jestli zveřejňováním podobných informací třeba neodrazuju klienty a nepůsobí to jako blogísek nějakého pubertálního vola.

Komentář stačí zhruba ve skupinách:
1) Je to v pohodě, jen tak dál
2) Blog dobrý, ale dal bych ho na jinou adresu, ať to nedráždí klienty
3) Jsi blb, honem to zruš a podobné věci nikam nepiš

Díky všem za názory :)

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Vše je dobré mít oddělené, proto to většinou je dobré řešit pomocí subdomén.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Asi bych se zařadil pod bod 2 ... blog nebo folio přesuň na jinou adresu (samozřejmě můžeš je vzájemně provázat linkama), ale tak, aby se ty 2 věci návštěvníkovi nemíchaly. Klient třeba nechce číst nějaké "hemzy na blogu" a toho, kdo příjde kvůli blogu zas nemusí zajímat tvá všudypřítomná nabídka fotek :)

Ale jinak co se samotného blogu týče tak tam si piš co chceš. Taky píšu na blog kde jakou hovadinu, ale proto jsem ho chtěl, abych tam mohl vyjadřovat své myšlenky :D
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
1) Je to v pohodě, jen tak dál
popřemýšlet ? o úvodní stránce do menu a tam prezentovat, co děláš a nabízíš a pod to aktuálně blog
O subce v Tvém případu si myslím že je to zbytečné a k ničemu.

jareso
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 18
Registrace: 28.01.2012
Jednoznačne 1.
Je to v pohode, len tak ďalej. :)
Na nejaké kvázi/pseudo pravidlá ako by to malo, či nemalo vyzerať sa vybodni!

Dobre sa to číta, tak ako to je teraz a to je podstatné!
(A tá úprimnosť je na tom blogu práve najlepšia.)

Ale ak budeš mať lepší pocit, tak si tie stránky s blogom kľudne oddeľ na inú doménu.
Hlavne, však nemeň štýl písania na nejaké všeobecné/neúprimné blábloly!
Moje fotografie: www.jareso.com | Sociálne siete: Facebook | Twitter | Google+

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Blog je dobrý, nevidím problém. Ale osobně bych to přesunul na adresu blog.burival.com a na burival.com měl jenom nabídku, aby to bylo jasnější. No a třeba do toho levého sloupce bych dal výpis nejnovějších článků na Tvém osobním blogu, aby tam návštěvník mohl jednoduše přejít, kdyby ho to zajímalo. Podle mě nej řešení.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se