Marketing

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
Ahoj,

http://ww6.keznews.com/ - je tohle klasicky AdSense, co si muzu dat na web sam, nebo to je neco spesl pro ty parkovaci spol. ?

H.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Tohle v klasické nabídce nenajdeš. Takže asi systém pro parking.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
takze na prd ... sem mel snahu komunikovat s AdSense supportem, ale na prvni mail jsem nedostal odpoved ani po 14ti dnech :D

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Na jejich podporu musíš posílat 6 emailů najednou a pak je šance, že na jeden ti někdo odpoví :-) Ale, zkusil bych to přes podporu AdWords, tam s komunikací nemají problém a třeba tě posunou někam dál, víš jak to je, líná huba, holé neštěstí :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
jj na AdWords odepsali hned (jsem tam psal omylem, pac jsem si ty sluzby spletl), ale taky odepsal, ze AdSense je uplne jiny oddeleni a ze s nima nema nic spolecnyho ani je tam neznaj :D

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
gransy píše:
jj na AdWords odepsali hned (jsem tam psal omylem, pac jsem si ty sluzby spletl), ale taky odepsal, ze AdSense je uplne jiny oddeleni a ze s nima nema nic spolecnyho ani je tam neznaj :D


Kecá, choděj spolu na pivo :-)

Jak jinak vyprovokovat podporu Adsense k akci to netuším, snad poslat jim email "máte tam bombu, když hned neodpovíte na můj email......" Pošli to znovu, nejlépe několikrát a uvidíš, tys to chtěl někde nasadit na parking?
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
serou me obecne parkingy :) malo kterej parking ma siroky spektrum templatu s vhodnym tematem podle konkretni domeny ... ja mam nastroje, jen nemam reklamni plochy :-/

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Tak jsem se na to koukal a já mám u účtu přímou konzultaci pomocí emailu, máš to taky?

adsense_support.jpg
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
nn, nemam ... ja to k nicemu nepouzivam, takze tam neni nic , jsem to i aktivoval dneska odpoledne teprve :)

-- 02.08.2013 22:13 --

nn, nemam ... ja to k nicemu nepouzivam, takze tam neni nic , jsem to i aktivoval dneska odpoledne teprve :)

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Aha, tak proto na tebe hážou bobek :-) Tak mohl bych jim tam tvůj dotaz poslat i s kontaktem, otázka, je jestli na to budou reagovat.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Klasické adsense to asi určitě není, je to parking. Takových webů je mnoho, ale jak to funguje přesně nevím, protože žádnou doménu neparkuji.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se