Marketing

turtle
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 11.02.2014
Ahoj, zajímalo by mě, co se dozvím tady :)
Někde se docitam, se logo by mělo sdělit čím se firma, projekt zabyva x někde zas, ze by logo mělo být co nejvice neutrální.
Je tu někdo, kdo mi vysvětlí, co je správně a do budoucna lepší pro ztvarneni??

Předem moc díky!

David Krupička
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 150
Registrace: 24.12.2013
Pokud se nechceš tvorbě loga věnovat pořád tak bych si logo na Tvém místě zaplatil. A pro inspiraci mohu doporučit logopond.com

richard.zavodny
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 295
Registrace: 13.12.2013
turtle píše:
Ahoj, zajímalo by mě, co se dozvím tady :)
Někde se docitam, se logo by mělo sdělit čím se firma, projekt zabyva x někde zas, ze by logo mělo být co nejvice neutrální.
Je tu někdo, kdo mi vysvětlí, co je správně a do budoucna lepší pro ztvarneni??

Předem moc díky!


Tak za 1. Logo pokud by mělo nějak zaujmout je potřeba aby tam byl nějaký obrázek který nejlépe vystihuje o jaký projekt se jedná.
2.Logo by mělo mýt syté barvy. Ale nepřehánět to s tím aby to nebylo do očí!!!

No a rada na konec jak psal "Krupajz" Pokud se nechcete do budoucna tomu věnovat tak to nechat na profících. A to logo si zaplatit!!!

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Podle mě by logo měl být maximálně jednoduché, aby bylo dobře zapamatovatelné a dobře se vrylo člověku do paměti. Vůbec není pravidlem, že by logo mělo vystihovat zaměření projektu (ale pokud se to povede, je to určitě plus - příklad: kurzy vodáctví, použil bych siluetu potápěče nebo ryby atd.). Dále by mělo mít min. barev - ideálně barvy které reprezentují firmu.

richard.zavodny
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 295
Registrace: 13.12.2013
Poptavka-zdarma.cz píše:
Podle mě by logo měl být maximálně jednoduché, aby bylo dobře zapamatovatelné a dobře se vrylo člověku do paměti. Vůbec není pravidlem, že by logo mělo vystihovat zaměření projektu (ale pokud se to povede, je to určitě plus - příklad: kurzy vodáctví, použil bych siluetu potápěče nebo ryby atd.). Dále by mělo mít min. barev - ideálně barvy které reprezentují firmu.


Kurz rybářství ano to by jsem ale použil barvu modrou ale není to pravidlem.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se