Marketing

Kusi
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 162
Registrace: 02.12.2010
Ahojte, mojim koníčkom sú domáce zvieratá (psy, mačky, hlodavce a hraboše...). Zvažujem, či nespravím magazín o týchto potvorkách. Mám ale otázku, či existuje dostatok inzercie na takýto web. Nejde mi o odkazy, ani AdSense. Mám na mysli Priamy predaj Bannerov a PR články. Viete o tom, že by niekto zháňal reklamu práve na takýchto weboch?
Ďakujem pekne.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Tí, ktorí o inzerentoch vedia nebudú otálať a založia samy magazín s danou tématikou. Videl som zopár dopytov po PR článkoch,z dlhodobého hľadiska je táto oblasť podľa môjho názoru nezaujímavá.

Luxato
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 46
Registrace: 01.12.2010
Podla mňa keď stránka bude mať slušnú navštevovanosť určite by si mohol presvedčiť nejaký e-shop so zvieratami, aby si kúpili reklamu.

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
No další možnost výdělku by byl affil na chovatelské potřeby ho má třeba mall.cz a zvireci-potreby.cz
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Já bych třeba zájem měl, jelikož chovatelských webů mám několik. Jo a zajímalo by mě jak tady idp říká, že výdělek od mall.cz by byl výdělkem. Já osobně s mall.cz mám hodně špatné zkušenosti, tak třeba vy je máte lepší.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Kusi: nedavno jsem znamemu pomahal trochu zvelebit sablobnu ve WP na http://www.wildcat.sk (pozadi a hlavičku webu).neuvěřitelné, kolik lidí je blázen do koček :-). Pokud budeš mít velký přísun čtenářů, tak určite navážou na spolupráci třeba e-shopy.

Marek L.: uplně nesouhlasim. Zkus si psát každý den články pro nějaký magazín. Podobné weby jsou pro opravdové nadšence a brzy se pozná, kdo provozuje web jako zálibu a kdo pro komerci. S nějakou extra podporou nadšených redaktorů dobrovolníků moc počítat nemůžeš.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Poptavka-zdarma.cz píše:
Kusi: nedavno jsem znamemu pomahal trochu zvelebit sablobnu ve WP na http://www.wildcat.sk (pozadi a hlavičku webu).neuvěřitelné, kolik lidí je blázen do koček :-). Pokud budeš mít velký přísun čtenářů, tak určite navážou na spolupráci třeba e-shopy.

Marek L.: uplně nesouhlasim. Zkus si psát každý den články pro nějaký magazín. Podobné weby jsou pro opravdové nadšence a brzy se pozná, kdo provozuje web jako zálibu a kdo pro komerci. S nějakou extra podporou nadšených redaktorů dobrovolníků moc počítat nemůžeš.


V prípade, že poznáš dobre inzerentov a vieš, že magazín bude rentabilný, tak nie je problém nájsť a zaplatiť nadšencov zaujímajúcich sa o vybranú tématiku.

Kusi
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 162
Registrace: 02.12.2010
Ďakujem vám všetkým veľmi pekne za odpovede. Myslím, že počas leta si to pripravím a spustím. Bude to skôr koníček, ale pokúsim sa písať každý deň aspoň jeden článok. Snáď to niekto bude čítať.
Ešte raz vďaka.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se